ofis taşıma
Hakkari Evden Eve Nakliyat
Şehir Hakkari
Yetkili Musa Bey
Telefon

0539 867 26 36

0 535 374 96 37

Adres Belediye Binası Karşısı. Merkez / Hakkari
Email uzmanlardestek@gmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hakkari ev Ofis Taşıma, Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat, İş merkezleri birçok şirketin ofisini barındıran yüksek katlı binalardır. Bu binalar genellikle önemli kuruluşların merkezlerine yakın konumda bulunmaktadır. Buna bağlı olarak yeni inşa edilen iş merkezlerine olan talep git gide artmaktadır. Şirketlerin ofislerindeki eşyaları buraya taşıyabilmeleri için hakkari evden eve nakliyat hizmeti almaları gerekmektedir. Şirketimiz ofis taşımacılığı hizmeti veren firmaların başında gelmektedir. Ofis taşımacılığı sırasında taşınacak olan eşyaların değeri oldukça yüksek olduğu için firmamız ekstra özen göstermektedir. Nakliyat işlemleri sırasında profesyonel paketleme personellerimizden yararlanılmaktadır. Paketlemenin bitmesiyle beraber dikkatli bir şekilde yükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ardından tüm eşyalara sigorta yapılmakta ve aracımız yola çıkmaktadır. Son olarak asansörlü Hakkari şehirler arası nakliyat işlemi gerçekleştirilmekte ve iş bitilmektedir.

3 Adet Yorum Var, Hakkari Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Hakkari Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Eşyalarım benim kıymetlilerimdir ona uygun nakliyat firması ile hizmet almak için en iyi nakliyat firması arıyorken tanıdıklarımın tavsiyesi ile Hakkari Evden Eve Nakliyat ile hizmet almak için görüşerek gün ve zamanı belirledik.Firma olarak gerçekten fiyat, zaman,plan hepsi çok profesyonel işliyor. Herkese tavsiye ederim özellikle değerli eşyalarınız çoksa sizde en iyisinden hizmet almak için Hakkari Evden Eve Nakliyat ile görüşün.


Hakkari Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

İşim dolayısıyla çok sık taşınmak zorunda kalıyorum. Birçok evden eve nakliyat firmasından hizmet aldım. Fakat KHakkari Evden Eve Nakliyat hepsini geride bıraktı. İlçeden Merkeze taşındım ve hem fiyatı hem hızı oldukça güzel hizmetleri ile bundan sonraki tercihim daima Hakkari Evden Eve Nakliyat olacak. Güvenle ve sağlıklı olarak eşyalarınızı taşımanız için kesinlikle hakkari evden eve nakliyat ile konuşmadan karar vermeyin.


Hakkari Evden Eve Nakliyat   12-07-2019

Memuriyet görevimin tayini sebebiyle İzmir'e geri dönüş yaptım. Hakkari'den İzmir'e eşyalarımı taşıtmak için bir nakliyat firması arıyordum. Diğer memur arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bu firmanın telefonunu aldım. Anlaştık. Söz verilen saatte eşyalarımı İzmir'e getirdiler. Profesyonel bir süreçti.