ofis taşıma
Hakkari Saygı Nakliyat
Şehir Hakkari
Yetkili Hamdullah Bey
Telefon

0532 169 02 15

0532 169 02 15

Adres Bulak Mahallesi, Atatürk Caddesi, 30000, Merkez, Hakkari
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hakkari Saygı Evden Eve Nakliyat firması olarak Hakkari ilçelerinde ile Hakkari’den Türkiye’nin her tarafına, Türkiye’nin her tarafından Hakkari’ye evden eve nakliyat hizmetindeyiz. Hakkari’nin yerli ve tescilli evden eve nakliyat firması olarak Hakkari Evden Eve Nakliyat, Hakkari Kurumsal Nakliyat, Hakkari Asansörlü Nakliyat, Hakkari Parça Eşya Taşımacılık da siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Alanında deneyimli ekibimiz ile kendi araçlarımızla siz müşterilerimize evden eve taşımacılıkta çözüm olmaya devam ediyoruz. Kaliteli Taşımacılığı uygun ücretlere sunan firmamız, ambalajlama ve paketleme işlemini ücretsiz olarak yapmaktadır. Hakkari Evden Eve Nakliyat da firmamız eşyalarınızın sökme takma işlemini yaparak ambalajlama ve paketleme işlemini yaptıktan sonra özel kasalı araçlarımıza yüklemesini gerçekleştiriyor, eşyalarınızı özenle yeni yuvalarınıza istediğiniz odalara taşıyor, tekrardan montaj işlemi gerçekleştirerek size iyi hizmet veriyor.

 

Sigortalı Evden Eve Nakliyat 

Güvenin ön plana çıktığı nakliyat sektöründe müşterilerimize Hakkari sigortalı evden eve nakliyat hizmeti vererek eşyalarının güvende olacağı bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktayız. Firmamızı tercih etmeniz halinde eksper arkadaşlarımız taşınma öncesinde sizleri ziyaret etmekte eşyaları yerinde görerek ekspertiz raporu hazırlayarak gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktadırlar.

Taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi için üst düzey önlemeler almaktayız. Bunlar arasında Hakkari asansörlü nakliyat yer almaktadır. Asansör sistemlerimizi kullanarak eşyaların evlerinizden alınarak araçlara güvenle yüklenmesini sağlamaktayız. Son sistem asansör sistemlerimiz ile yüksek binaların en üst katlarında oturan kişiler içinde hızlı çözümler sunmaktayız. Yeni adresinizde de gerekiyorsa yine asansörlerimiz ile eşyaların boşaltılmasını sağlamaktayız.

5 Adet Yorum Var, Hakkari Saygı Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Hakkari Saygı Nakliyat   17-04-2019

Eşimin eşyalarına fazla önem vermesinden dolayı titiz ve sorunsuz hizmet almak için en iyi firmayı ararken iş arkadaşımın tavsiyesi üzerine Hakkari Saygı Nakliyat firması ile görüşerek durumu anlattım cidden hem eşyaları dikkatle paketleme işlemi uygulayıp sigortaladıklarını söylediler . Taşınma günü büyük özen göstererek hizmet verdiler. Personelleri işlerinde profesyonel ve titizler. Uygun fiyatla aldığım en iyi nakliyat hizmeti. Sizlerde gönül rahatlığı ile Hakkari Saygı Nakliyat firmasından hizmet alabilirsiniz.


Hakkari Saygı Nakliyat   17-04-2019

Ofisim değişikliği yapmaya karar verdiğim için eşyalarımın sağlıklı ve hasarsız yeni adresine teslim edilmesi için profesyonel nakliyat firması ararken Hakkari Saygı Nakliyat ile karşılaştım ve görüşerek nasıl hizmet verdikleri ile görüşerek hizmet almak istediğimi belirttim. Ve gerçekten de iyiki Hakkari Saygı Nakliyat ile hizmet almışım eşyalarım büyük titizlik ve dikkatle yeni adresime teslim ederek kurulumları yapıldı. Çok teşekkür ederim bu güzel hizmetinizin için.


Hakkari Saygı Nakliyat   12-07-2019

Hakkari içi asansörlü nakliyat hizmeti aldığım Saygı nakliyat firması işini üstün kalite hizmet anlayışı ile yapıyor. Bunu gördükten sonra eşyalarım adına içim rahat oldu. Sizlerde bu firmayı bir arayıp teklif almalısınız. Verilen hizmetlerden dolayı şahsım adına firmaya teşekkür ederim.


Hakkari Saygı Nakliyat   18-10-2019

Hakkari Saygı Nakliyat kurumsallığı ile bilinen bir firma olduğu için gözüm arkada kalmadan eşyalarımı emanet edebildim. Hizmetleri hakkında bilgilerim vardı. Tahmin ettiğimin de üstünde bir profesyonellik sergilediler ve eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Yıllar içinde binlerce nakliyat gerçekleştirmiş olan bu firma gün geçtikçe yeni başarılara imza atmayı hedefliyor. Sizlere tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.


Hakkari Saygı Nakliyat   24-10-2019

Hakkari Saygı Nakliyat Firması oldukça başarılı ve kaliteli firma olduğundan işini düzenli bir şekilde yapmaktadır. Eşyalarım oldukça yeni olduklarından başına bir şey gelir diye korkularım vardı. Bu firmayla tanıştıktan sonra kafamdaki olumsuz düşünceler yok oldu. Sizlere güvenmeyi her zaman tercih edeceğim.


ankara nakliyat