ofis taşıma
Hatay Defne Nakliyat
Şehir Hatay
Yetkili Kemal Bey
Telefon

0 532 231 60 43

0 532 231 60 43

Adres Çekmece Mah, Uğur Mumcu Caddesi Merkez/Hatay
Email defneevdeneve@hotmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hatay Defne Nakliyat bildiğiniz üzre 1995 yılında kurulmuş ve bu yıldan itibaren tüm Türkiyeye en hizmeti verme çabası içerisindedir.Amacımız evden eve nakliyat,şehirler arası nakliyat, türlü mağaza ,banka ,ofis büro vb. taşımalardaki boşlukları en kısa sürede kapatıp onarmak.Şöyle bir geçmişe baktığımızda , pek çok alanda işler yapılmış ve çoğu kişi hem ucuza hemde gereğinden fazla maliyet alarak nihayetinde iyi bir hizmet sergileyememiştir.Lakin şöyle bir konuya değinmek isterizki DEFNE Nakliyat bu boşlukları bu düzensizlikleri kapatmak için her türlü en iyi hizmet girişiminde bulunmuştur.Öncelik amacımız siz değerli müşterilerimizin öz güvenini kazanmak ve sizlere en değerli hizmeti sunmak.

Hatay Defne Evden Eve Nakliyat / Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Günümüzde insanlar pek çok farklı sebepten dolayı evlerini değiştirmektedir. Bu sebeplerin başında daha iyi yaşam koşullarına sahip olan konumda yaşama şansı bulmak yer almaktadır. Kaliteli yaşam için bulundukları evden başka bir eve taşınan vatandaşlarımızın ev taşıma hizmetleri alması gerekmektedir. Bu hizmetler kişilerin eski evlerindeki eşyalarının yeni eve hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sağlamaktadır. Şirketimiz yıllardır Hatay ev taşıma hizmeti vermekte ve müşterilerinin evlerini hızlıca taşımalarına vesile olmaktadır. Firmamızın çalışanları bu hizmeti verirken mümkün olduğunca az hata yapmaya çalışmaktadır. Buna bağlı olarak nakliyat sırasında herhangi bir sorun çıkma ihtimali azalmaktadır. Bu durum da neredeyse tüm nakliyat işlemlerimizin başarılı bir şekilde tamamlanmasına ve müşterilerimizin bizden memnun olup başkalarına önermesine yol açmaktadır. Şehirlerarası ve şehiriçi nakliyat hizmeti almak için bizi arayın.

2 Adet Yorum Var, Hatay Defne Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Hatay Defne Nakliyat   17-04-2019

Ofisimizin taşınması için tercih ettik Hatay Defne Nakliyatı iyiki tercih etmişiz. Her parçaya ayrı özen gösterdiler ve sorunsuz hizmet sağladılar.Personel olarak birlikte çok uyumlu çalışıyorlar. Firma olarak işinde başarılı ve müşterilerine uygun fiyatları ile sektördeki en iyi firma olduğunu düşünüyorum . Kesinlikle sizde hatay defne nakliyat ile görüşmeden başka firma ile hizmet almayın . Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


Hatay Defne Nakliyat   17-04-2019

Evden eve nakliyat için tercih ettiğim Hatay Defne Nakliyat samimi işinin ehli ekibi ve kaliteli paketleme ekipmanları ile farkını ortaya koyarak nitelikte bir nakliyat hizmeti veriyorlar. Hızlı ve sorunsuz olarak yeni adresimize taşıdılar.Kesinlikle bu firma ile taşınmalısınız tavsiye ederim ve bu güzel hizmet için teşekkür ederim.


ankara nakliyat