ofis taşıma
Iğdır Aydınlar Evden Eve Nakliyat
Şehir Iğdır
Yetkili Aydın Bey
Telefon

0538 573 01 66

0 535 374 96 37

Adres Karaağaç Mah, Pazar Sokak, Karadeniz Apt, No:4 Kat:1 Merkez/Iğdır
Email info@igdirevdenevenakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Iğdır Aydınlar Taşımacılık Olarak Nakliyat sektöründe evden eve nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır ve Iğdır evden eve nakliyat olarak kendi sektörümüzde uzun yıllardır hizmet vermekte ve müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaktayız. Hakkımızda söylenebilecek en önemli şeyler arasında hizmet kalitemizin yüksek olması ve müşterilerimiz için son teknolojiyi kullanıyor olmamız ile sorun yaşamayacakları bir şekilde taşınma olayı gerçekleştirmelerini sağlamakta olduğumuz bulunmaktadır. İşini severek yapan deneyimli bir ekip ile çalışmakta müşterilerimize her zaman güler yüzlü olarak hizmet sunmaktayız. Ekibimizin deneyimli olmasının yanında düzenli olarak eğitimler vermekte ve hizmet kalitemizi her zaman daha ileri taşımaktayız. Evden eve nakliyat hizmeti yanında ofis taşımacılığı hizmetini de vermekte ve işimizi hızla yapmamız sayesinde evini ve ofisini taşıyan kişilerin bunun uzun sürmesinden dolayı bir aksama yaşamalarının önüne geçmekteyiz.

Iğdır Ev Taşıma / Şehiriçi – Şehirler Arası Nakliyat

Yeni bir eve taşınmak oldukça stresli ve yorucu bir iştir. Öncelikle eşyaların doğru bir şekilde taşınması ve güvenli bir şekilde yeni eve aktarılması gerekmektedir. İnsanlar genellikle hangi eşyalarını taşıyacaklarında kararsız kalmakta ve bu yüzden stres olmaktadır. Kararı verseler dahi Iğdır ev taşıma işlemlerini yapacak olan firma yüzünden ortaya çıkabilecek sorunlar tekrar bu kişilerin stresli ve sıkıntılı bir süreç geçirmesine sebep olmaktadır. Şirketimiz müşterilerinin ev taşıma işlemleri sırasında rahat etmesini sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır. İlk olarak eşyaların güvenliği maksimum seviyeye çıkarılmaktadır. Bunun başarılması için öncelikle paketleme ve ambalajlama işlemleri yapılmaktadır. Ardından eşyalar kamyonetimize yüklenmekte ve sigorta belgeleri imzalanmaktadır. Sigorta sayesinde müşterilerimizin maddi açıdan zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Ayrıca nakliyat sırasında müşteri ile sürekli olarak iletişim kurulmakta ve eşyaların güvende olduğu bildirilmektedir.

3 Adet Yorum Var, Iğdır Aydınlar Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Iğdır Aydınlar Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Daha önce kendi imkanlarımızla taşınmıştık nakliyat firmaları bu kadar yaygın değildi.Ama bu defa iyi ki sizi seçmişiz dedirtti Iğdır Aydınlar Evden Eve Nakliyat.Ne taşıma zahmeti ne paketleme zahmeti kaldı. Hepsini ekipleriyle hallettiler sağolsunlar. İlgileri ve profesyonel hizmeti içinde ayrıca teşekkür ederim . Bundan sonra çevreme de tavsiye edeceğim.


Iğdır Aydınlar Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Şehir değiştirmek onca eşyayla büyük bir eziyet diye düşünürken bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Iğdır Aydınlar Evden Eve Nakliyatla tanıştık. Sürecin en başından en sonu plan program gayet güzel işledi ve hiçbir zorluk çekmeden yeni evimize taşındık. Firma olarak müşterilerinin memnuniyetine uygun hizmet ve bütçeli olarak hizmet vermekteler sizlerde kesinlikle konuşarak karar vermelisiniz ve en iyisinden hizmet almalısınız.


Iğdır Aydınlar Evden Eve Nakliyat   26-03-2021

Tamamen berbat, birdahamı asla. Sizler evden eve tasımacılik ile alakanız yok. Aydınlar nakliyat, adı gibi sadece nakliyat. Yani sıradan yük taşıyan aracları olan firma. Evden eve taşımacılık ile alakası yok, eşyalarıma zarar verdiler, insan birde özür diler, ığdır firmasımı , bundan sonra asla.