ofis taşıma
Iğdır Evden Eve Nakliyat
Şehir Iğdır
Yetkili Hayati Bey
Telefon

0538 573 01 66

0538 573 01 66

Adres Karaağaç Mah, Pazar Sokak, Karadeniz Apt, No:4 Kat:1 Merkez/IĞDIR
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sektöründe evden eve nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır ve Iğdır evden eve nakliyat olarak kendi sektörümüzde uzun yıllardır hizmet vermekte ve müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaktayız. Hakkımızda söylenebilecek en önemli şeyler arasında hizmet kalitemizin yüksek olması ve müşterilerimiz için son teknolojiyi kullanıyor olmamız ile sorun yaşamayacakları bir şekilde taşınma olayı gerçekleştirmelerini sağlamakta olduğumuz bulunmaktadır. İşini severek yapan deneyimli bir ekip ile çalışmakta müşterilerimize her zaman güler yüzlü olarak hizmet sunmaktayız. Ekibimizin deneyimli olmasının yanında düzenli olarak eğitimler vermekte ve hizmet kalitemizi her zaman daha ileri taşımaktayız. Evden eve nakliyat hizmeti yanında ofis taşımacılığı hizmetini de vermekte ve işimizi hızla yapmamız sayesinde evini ve ofisini taşıyan kişilerin bunun uzun sürmesinden dolayı bir aksama yaşamalarının önüne geçmekteyiz.

 

Şehirler Arası Nakliyat 

Dikkatle verilmesi gereken hizmetler arasında Iğdır şehirler arası nakliyat önde yer almaktadır. Eşyalar mutlaka profesyonel bir ekip tarafından paketleme ve ambalajlama yapılarak koruma altına alınmalıdır. Eşyaların nakliyatını yapacak araçların da yeni model olması içlerinin süngerle kaplanmış olması gerekmektedir. Firma olarak bütün bunlara dikkat ederek üstün kalitede hizmet vermekte ve müşterilerimizin yeni şehirlerinde yeni adreslerine sorun yaşamadan taşınmalarını sağlamaktayız.

Üst katlarda oturan kişilerin taşınma sırasında sıkıntı yaşamalarını önlemek için Iğdır asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Portatif asansörlerimiz ile çok yüksek katlara ulaşmakta ve en kısa sürede eşyaların araçlara yüklenmesini sağlamaktayız. Kullandığımız asansör sistemleri ile müşterilerimizin en kısa sürede taşınabilmesini sağlamaktayız.

4 Adet Yorum Var, Iğdır Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Iğdır Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Iğdır Evden Eve Nakliyat nakliyat alanında karşılaştığım fiyatı en uygun ve güvenli hizmet veren firma . Arkadaşlarımın tavsiyesi ile firma ile görüşerek zaman ve günü belirledik. Hızlıca ilgilendiler ve zaman kaybetmeden yeni evimize taşındık. Profesyonel ve güler yüzlü hizmetleri için teşekkür ederim. Şiddetle herkese tavsiye ederim alanında en iyisinden sizde hizmet alın.


Iğdır Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Ofisimizi taşıma konusunda bir dostumun tavsiyesi üzerine iletişime geçtim.Ofisimizi Tuzlucadan merkeze taşıma kararı aldık ve çok fazla vakit kaybetmeden yeni ofisimizde bulduk kendimizi gerçekten sorunsuz ve rahat hizmet veriyorlar. Bu kadar kaliteli ve hızlı bir hizmet beklemiyorduk. İşinde uzman Iğdır Evden Eve Nakliyat firması ve personellerine verdikleri kaliteli hizmet için teşekkür ederim ve her daim hizmet alacağım tek firma sizlerde gönül rahatlığı ile iletişim sağlayabilirsiniz.


Iğdır Evden Eve Nakliyat   18-10-2019

Iğdır Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında bu firmayı seçerek güvenli nakliyat gerçekleştirdim. İlk başlarda eşyalarıma emanet etmek konusunda tereddütlerim vardı. İletişime geçtikten sonra kafamdaki yanlış kararlı silmemi sağladılar. Bu firmayla tanışmaktan mutlu kaldım. Bu firmayı çevremdeki herkese önererek iletişime geçmesini sağlıyorum. Sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmalarınızın da devamlığını diliyorum.


Iğdır Evden Eve Nakliyat   24-10-2019

Iğdır Evden Eve Nakliyat firması ile ofis eşyalarımı taşıdık. Herkesin olduğu gibi benim de ofisim de değerli parçalar var. Onlara zarar gelmesinden korktum. Ama personeller profesyonel bir iş çıkartarak korktuğuma değmediğini gösterdiler. Ayrıca sigortalı taşıma hizmeti ile sizin rahat olmanızı tavsiye ediyorlar. Ben bu sektörden mutlu ayrıldım. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.


ankara nakliyat