ofis taşıma
Isparta Jet Nakliyat
Şehir Isparta
Yetkili Aykut Bey
Telefon

0 507 529 65 05

0 507 529 65 05

Adres Bahçelievler Mahallesi 3056 Sokak No:3 k:1 Merkez/ISPARTA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Isparta Jet Nakliyat Şehiriçi ve Şehirler Arası Taşımacılık Hizmeti. Ülkemizde sürekli olarak büyükşehirlere yapılan bir göç söz konusudur. Bu göçlerin en büyük sebeplerinden ikisi yaşam standartlarının yüksek olması ve iş imkanlarının fazlalığıdır. Bu şehirlerde kalıcı olmak isteyen kişiler genellikle ev eşyalarını da beraberlerinde getirmek istemektedir. Bu isteğin gerçekleştirebilmesi için bu kişilerin evden eve akliyat hizmeti alması şarttır. Firmamız, kaliteli hizmetiyle bilinmekte olan ve hem şehir içi hem de şehirler arası asansörlü nakliyat hizmeti vermekte olan bir şirkettir. Şirketimiz şehirler arası taşımacılık işlemleri sırasında ekstra bir özen göstermektedir. Bu özen, uzun yollarda dahi sorunlarla karşılaşma ihtimalinin minimuma indirilmesine yardımcı olmaktadır. Bu düzeyde güvenli bir nakliyat hizmeti almak isteyen yeni müşterilerimiz bize telefon aracılığıyla ulaşabilirler.

2 Adet Yorum Var, Isparta Jet Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Isparta Jet Nakliyat   17-04-2019

Eşimin büyük ev isteği ile alanında en iyi hizmet veren firma arayışına girdik bir dostumuzun tavsiyesiyle Isparta Jet Nakliyat ile görüşerek anlaştık. Personel ve firma olarak işinde uzman ve titizler. Fiyatları uygun ve kaliteli hizmet veriyorlar. Firma olarak bize sadece kontrol etmeyi bıraktılar gerçekten başarılı bir taşıma oldu. Sizlerde kesinlikle tercih edebilirsiniz.


Isparta Jet Nakliyat   17-04-2019

Ofis değişikliği yapmak istediğimiz için eşyalarımızın hasarsız taşınması konusunda en iyi firma arayışında Isparta Jet Nakliyat ,le anlaşarak durumu anlattık ve aldığımız hizmetten memnun kaldık . Her bir eşyamıza ayrı özen göstererek hizmet vermekteler. İşlerinde profesyonel ve uyumlu çalışıyorlar sizde gönül rahatlığı ile iletişim kurabilirsiniz.


ankara nakliyat