ofis taşıma
İstanbul Asil Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili Orhan Bey
Telefon

0533 671 44 36

0533 671 44 36

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşınma işleri oldukça yorucu ve stresli geçen bir süreçtir. Başka bir yere tüm eşyalarınızın götürülüp yerleştirilmesi oldukça yorucu olması kabul edilir bir durumdur. Ancak bu yoruculuğu ve stresi hat safhaya çıkaran en önemli durum nakliye firması için yanlış tercih yapmanızdır. Yanlış bir nakliye firması tercihi yaptığınızda ne olur kısa bir şekilde bahsedelim. İlk olarak İstanbul evden eve nakliyat firması belirlemiş olduğunuz saatte vermiş olduğunuz adrese gelmeyebilir. Geç gelme durumu sizin işlerinizin aksamasına neden olur. Eşyalarınızı nakliye aracına götürürken ya da nakliye aracında gerekli önlemleri alınmadığından dolayı eşyalarınızı kırılır. Bu da sizin zarar etmeniz anlamına gelmektedir.

Tüm bu durumları yaşamamanız için sizlere İstanbul  evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir şekilde veriyoruz.  İlk olarak biz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan bir firmayız. Bundan dolayı sizin herhangi bir aksama durumu yaşamamanız için vermiş olduğunuz saatte vermiş olduğunuz adrese tam vaktinde geliyoruz. İstanbul Asil Nakliyat eşyalarınızı hem araca taşırken hem de aracın içinde gerekli olan tüm tedbirleri alıyoruz. Bu sayede eşyalarınızda kırılma ya da başka türlü zarar görme gibi bir durum olmuyor. Firma olarak İstanbul şehir içi nakliyat ve İstanbul şehirler arası nakliyat alanlarında sizlere  sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla İstanbul asansörlü nakliyat araçlarını kullanmaktayız. Firmamız uzun yıllar öncesinde kullanmış olduğu asansör sistemlerini nakliyat sektörüne tanıtmış, diğer firmalara örnek olmuştur. Sizler de ilklerin sahibi profesyonel nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçin ve üstün kalite hizmetler almaya başlayın.

1 Adet Yorum Var, İstanbul Asil Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

İstanbul Asil Nakliyat   04-11-2019

Buradan taşınma sürecimde emeği geçen tüm Asil Nakliyat personellerine teşekkür ederim. Verdikleri hizmet karşılığında memnun kaldığımı söylemeliyim. Sigortalı taşıma hizmeti sayesinde kafam rahat bir süreç geçirdim. Profesyonel bir firma olduğu bariz belli. Herkese tavsiye ederim.


ankara nakliyat