ofis taşıma
İstanbul Bintaş Evden Eve Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili Murat Bey
Telefon

0216 652 22 74

0216 652 22 74

Adres Kartal Esentepe Mh. Ankara Cd. Zigana Sk. No. 4/1
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bintaş Nakliyat 1988 yılında İstanbul’da kurulmuş köklü ve güçlü bir firmadır. Evden eve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız bu güne dek yüzlerce iş alıp başarılı bir şekilde teslim etmiştir. Geçmişten geleceğe güvenle bakan güçlü ve köklü bir firma olarak ardımızda yüzlerce mutlu müşteri bıraktığımızı biliyoruz. Geçen yıllar içinde gereç araç filomuz gerekse diğer ekipmanlarımız ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın sayısını arttırarak her bölgemizde hizmet verme gayreti içinde olduk, oluyoruz. Başarılı bir nakliye firması olmanın en önemli nedenlerinden birinin müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yetişmiş teknik personel olduğunun bilmenin avantajı ile tüm departmanlarımızdaki çalışma arkadaşlarımızı hizmet içi eğitimlerle yetiştirerek daha profesyonel olmalarını sağlıyoruz.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat 

Eskiden kişiler evlerini ya da ofislerini kendi imkanları ile taşımakta ve bu sırada ortaya büyük sorunlar çıkmaktaydı. Günümüzde ise bizler firma olarak işinde uzman bir ekip ile İstanbul evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Modern teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınmasını sağlamaktayız.

Bazen bireyler eşyalarının bir kısmını ya da tümünü bir süreliğine kullanmadığında bunların güvenli bir yerde kalmasını istemektedirler. Firma olarak bireylerin bu ihtiyacı için istanbul eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Korunaklı depolarımızda müşterilerimizin eşyalarının istedikleri süre boyunca güvenle kalmasını sağlamaktayız. Havalandırma sistemi olan depolarımızı düzenli olarak ilaçlamakta böcek ve haşerat oluşumunu da önlemekteyiz. Eşyalarınızı istediğiniz tarihte istediğiniz adrese getirmekteyiz.

2 Adet Yorum Var, İstanbul Bintaş Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

İstanbul Bintaş Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

İstanbul Bintaş Evden Eve Nakliyat firması üstün başarılı bir taşıma işlemi gerçekleştirdi. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutup bizi memnun ettiğiniz için teşekkür ederim. Çalışanlarınızın güler yüzlü olması ev taşıma telaşımı da yok ettiler. Eşyalarıma ayrı ayrı özen göstererek hizmet vermeleri muhteşem sektörde gördüğüm en iyi nakliyat hizmeti veren firma. Sizlerde gönül rahatlığı ile iletişim sağlayabilirsiniz.


İstanbul Bintaş Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

İstanbul Bintaş Evden Eve Nakliyat evimi esenyurttan şileye hızlı ve sağlıklı olarak taşıdılar . Bu güne kadar çok taşındım ama İstanbul Bintaş Evden Eve Nakliyat profesyonel bir nakliyat firması kadar iyi bir nakliyat firmasıyla hiç taşınmamıştık. Herkese şiddetle tavsiye ederim İstanbul Bintaş Evden Eve Nakliyat firmasına ve personellerine ilgileri ve güzel hizmeti için teşekkür ediyorum.


ankara nakliyat