ofis taşıma
İstanbul Cantürk Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili Can Bey
Telefon

0532 231 64 89

0 535 374 96 37

Adres Delihüseyinpaşa Cad. No:59/A Bahçelievler/İstanbul
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat firması olarak yıllardır sektörümüzde çoğu yeniliğe öncülük etmiş bir adres olmanın gururu içerisinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, asansörlü taşıma, parça eşya taşıma, ambalajlama, ücretsiz ekspertiz hizmeti gibi farklı alanlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunan İstanbul CanTürk Nakliyat adresimiz müşteri odaklı hizmet anlayışına göre hareket etmektedir. İstanbul merkezli olarak hizmet verdiğimiz gibi profesyonel nakliyat anlayışına sahip ve müşterilerinin beklentilerine cevap veren bir adres olmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Mesleğini seven, başarılı ekip çalışmaları yapabilen ve sorumluluk bilincine sahip elemanlarımız ile büyümeye devam eden firmamız saygılı, güler yüzlü ve ihtiyaçlarınıza önem veren bir firma olma ayrıcalığını sizlere sunuyor.

İstanbul Evden Eve Nakliyat 

Nakliyat sektöründe verilen hizmetler arasında en çok talep gören İstanbul evden eve nakliyat olmaktadır. Bu hizmet profesyonel bir ekip ile ve planlı olarak verildiğinde taşınması gereken kişiler memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamaktadırlar. Bizlerde müşterilerimize hiçbir sorun yaşamayacakları ve eşyalarının zarar görmeden nakliyatının yapılacağı hizmet vermekteyiz. Güven konusunun önemli olduğunu biliyor ve bunun içinde müşterilerimizin kıymetli zamanlarının beklemekle geçmesine izin vermiyoruz.

Nakliyat sektöründe teknolojiden yararlanılması hizmet kalitesini yükseltmekte ve ayrıca zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Firma olarak biz de son sistem asansörlere sahibiz ve İstanbul asansörlü nakliyat hizmeti vererek müşterilerimize çok daha hızlı ve eşyalarının güvenle taşınması için hizmet veriyoruz.

2 Adet Yorum Var, İstanbul Cantürk Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

İstanbul Cantürk Nakliyat   17-04-2019

Çok kıymet verdiğim ve fazla fazla olan eşyamlarımı ne eski evime ne yeni taşındığım sıfır durumdaki daireye ne de eşyalara zarar vermeden ve inanılmaz bir hızla sabah başlayıp göz açıp kapayıncaya kadar bitirdiler. İşlerine dört elle sarılıp çok organize ve benim elimi dahi sürmeme izin vermeden çalıştılar. İstanbul Cantürk Nakliyat teşekkürler. Gerçekten işlerinin ehli bir firma.


İstanbul Cantürk Nakliyat   17-04-2019

İstanbul Cantürk Nakliyat işinin ehli bir firma çok memnun kaldım. Personelleri işlerini severek ve uyumla çalışıyorlar. Hiçbir eşyama zarar gelmeden sağlıklı bir şekilde taşıdılar. Taşınma günü sabahtan başlayıp kısa sürede taşınma işini bitirdiler . Sizlerde profesyonel ve güvenli hizmet almak için kesinlikle İstanbul Cantürk Nakliyat ile görüşmelisiniz.