ofis taşıma
İstanbul Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili Haydar Bey
Telefon

0532 138 49 79

0532 138 49 79

Adres Cevizli Mahallesi Zeytinlik Caddesi İtil Sokak No:9
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşınma işlemi başlamadan Kozcuoğlu Nakliyat firmamız tarafından bütün eşyalarınız bir bedel karşılığında sigortalanır. Karşılıklı anlaşma neticesinde belirlenen tüm koşullar yerine getirilir. Eşyaların güvenliği için gerekli bütün tedbirler bizim tarafımızca alınır. Alanında uzman personel kadromuz ile bütün eşyalarınızı tek tek eşya paketleme hizmeti kapsamında ambalajlayıp paketliyoruz. Kırılacak eşyaları ayrı ayrı belirleyip işaretliyoruz. Ayrıca eşyaların daha kısa sürede taşınması ve daha güvenli bir şekilde nakliyelerinin yapılmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda Asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile her türlü eşyayı 25 metre yüksekliğe kadar rahatlıkla ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Firma olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye odaklı olarak çalışıyoruz. Bu yüzden İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalarınızın en iyi şekilde işlemler görerek taşınmasını sağlıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat denildiği zaman aklınıza ilk gelen firmamız, her geçen gün personel kadrosunu, araç filosunu daha fazla geliştiriyor ve en iyi İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerini daha nice vatandaşımıza götürüyoruz. Alanında uzman personellerimiz yıllardan beri eşyalarınızı profesyonellik ve üstün kalite anlayışı ile taşıdığı için sizlere asla kötü şekilde hizmet vermez. Sizler de bize ulaşarak alanında uzman personellerimizin vermiş olduğu üstün kalite de İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanabilir, yeni evinize taşınırken sorunsuz bir şekilde hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Firmamız sizlerin güvenini asla boşa çıkartmayacaktır.

1 Adet Yorum Var, İstanbul Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

İstanbul Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat   24-10-2019

İstanbul Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat işini en iyi bir şekilde yaparak müşterilerle özenle ilgilenerek çalışmaların devamına getiriyor. Bu firmadan mutlu bir şekilde ayrıldığım için çok mutluyum. Bu firmayı bulmasaydım bu kadar mutlu olabilir miydim bilemiyorum. Emeği geçen tüm çalışanlara teşekkürlerimi iletiyorum.


ankara nakliyat