ofis taşıma
İzmir Ceylan Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili Ömer Bey
Telefon

0 544 809 75 35

0 535 374 96 37

Adres Cumhuriyet Cad. No:434 Alsancak Mah. Konak, 35220, İzmir
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşınmak bireylerin kendi çabaları ile gerçekleştirmek istemeleri durumunda çok zorlayıcı ve eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanabilen bir olaydır. Oysa izmir ceylan nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmetini üst düzey kalitede vermekte müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden  sigortalı olarak kısa sürede yeni adreslerine taşınmasını sağlamaktayız. Geniş araç filomuz ve ekibimiz ile müşterilerimize özel çözümler sunmaktayız. Evinizdeki tüm eşyalarınız personellerimiz tarafından havalı/patpat malzemeyle özenle sarılıp ambalajlandıktan sonra Taşımaktayız.

 

Yaşadığınız şehirden başka bir şehre taşınmanız gerektiğinde izmir şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile yanınızda yer almaktayız. Yetkili personellerimiz sizler için taşınma planı oluşturmakta ve yeni şehrinizde yeni adresinize eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Uzun yolda eşyaların araç içinde güvende olması için yeni model içleri süngerle kaplanmış araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

 

 

izmir evden eve nakliyat, izmir nakliyat firmaları, izmir taşıma şirketleri, izmir nakliyat şirketleri, izmir taşıma firmaları, izmir şehiriçi nakliyat , izmir şehirlerarası nakliyat, izmir asansörlü nakliyat, izmir nakliyat şirketleri, izmir ev taşıma

 

4 Adet Yorum Var, İzmir Ceylan Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

İzmir Ceylan Nakliyat   17-04-2019

İzmir Ceylan Nakliyat taşıma hizmeti veren personeli, sorumluluk bilinci yüksek, işinde titiz,elemanlar. Herhangi bir eşyama zarar vermediler, ağır mobilyalarımın sökülmesi ve monte edilmesi konusunda hiç acemilik göstermediler. Oldukça pratik ve hızlı çalıştılar. Firma olarak alanında en iyi firma üstün kaliteli hizmetleri için çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.


İzmir Ceylan Nakliyat   17-04-2019

Taşınmak için İzmir Ceylan Nakliyat ile anlaştım. Firmanın ekibi anlaştığımız saatte adresime geldi, söküm ve paketleme işlemlerini hızlı ve titizlikle gerçekleştirip taşıma işlemimi bitirdi. Benim için eşyalarımın zarar görmemesiyle birlikte asıl önemli olan, taşınacağım evde yerlerin ve duvarların çizilmemesiydi ki bu konuda hiçbir sorun yaşamadık. Firma işini severek ve müşterilerinin memnuniyetini önemseyerek hizmet vermekteler. Kesinlikle İzmir Ceylan Nakliyat konuşmadan vermeyin.


İzmir Ceylan Nakliyat   17-04-2019

Taşınmak için İzmir Ceylan Nakliyat ile anlaştım. Firmanın ekibi anlaştığımız saatte adresime geldi, söküm ve paketleme işlemlerini hızlı ve titizlikle gerçekleştirip taşıma işlemimi bitirdi. Benim için eşyalarımın zarar görmemesiydi bu konuda hiçbir sorun yaşamadık. Firma işini severek ve müşterilerinin memnuniyetini önemseyerek hizmet vermekteler. Kesinlikle İzmir Ceylan Nakliyat konuşmadan vermeyin.


İzmir Ceylan Nakliyat   21-01-2020

İzmir'de bulunan kaliteli hizmet veren nadir firmalardan bir tanesi. Bir sorun çıktığında o sorunu önemseyen, hızlı ve modern çözüm üreten personelleriyle hizmet veren bir firma. Buradan Ceylan Nakliyat personellerine teşekkür ediyorum. Her işimi hallettiler. Aldığım hizmetlerden gayet memnun kaldığımı belirtmeliyim.