ofis taşıma
İzmir Göksu Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili Yağız Bey
Telefon

0530 263 91 92

0530 263 91 92

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ev ve ofis taşıması yapılırken kişiyi ekstra strese sokan bir sürü durum yaşanmaktadır. Bu stres durumlarının yaşanmasının altında yatmakta olan neden profesyonel bir nakliye firması ile çalışılmaması olmaktadır. İzmir Evden eve nakliyat yapan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışıyor olup sizi strese sokmadan hızlı bir şekilde nakliyat işini yapacaktır. İşinde profesyonel olan firmamız evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızı için alınması gereken tüm önlemleri hem taşınma esnasında hem de arabadayken alacaktır. Oldukça ideal araçlar kullanan nakliye firmamız ile herhangi bir stres yaşamadan taşınma işini halletmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit bir şekilde bulunmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken mevcut telefon numaralarından bize ulaşmak olacaktır. Siz ulaşım sağlayıp anlaşma sağlandığı takdirde belirlenmiş olan gün ve saatte nakliye işiniz yapacak olan ekibimiz vermiş olduğunuz adrese gelecektir.

İzmir Göksu Nakliyat  işinde oldukça uzman olarak bulunan ekip arkadaşlarımız eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için gerekli olan tüm tedbirleri büyük bir titizlik ile alacaktır. Sizin rahat bir taşınma yapmanız için tek yapmanız gereken mevcut telefon numaralarından bize ulaşmak. Eşyalarınızın İzmir asansörlü nakliyat araçları ile taşındığı, güvenlik önlemlerinin ise paketleme ve ambalajlama işlemleri ile sağlandığı nakliyat hizmetlerimize hemen başvurun. Firmamız İzmir şehir içi nakliyat ve İzmir şehirler arası nakliyat alanlarında sorunsuz bir hizmet verebiliyor ve sizleri rahata erdiriyor. Hemen bize ulaşın.

1 Adet Yorum Var, İzmir Göksu Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

İzmir Göksu Nakliyat   04-11-2019

Göksü Nakliyat sayesinde keyifli ve sıkıntısız bir süreç geçirdim. Eşyalarımda bir hasar meydana gelmedi. Gösterdikleri hassasiyet ve önem için teşekkür ederim. Personeller modern düşünceye sahip insanlar. Siz eşyalarınız hakkında bilgi istediğinizde sizi bekletmeden bilgi veriyorlar. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.


ankara nakliyat