ofis taşıma
İzmir Onur Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili Kazım Bey
Telefon

0232 278 10 65

0 535 374 96 37

Adres Ata Caddesi No : 130 İzmir - Balçova
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri veren firmamız Onur Nakliyat İzmir’in Tüm İlçelerinde ve Tüm Semtlerinde her yıl yüzlerce ev taşımaktadır firmamız hizmet kalitesiyle bilinen ve tanınan bir firmadır, ev taşıma işlemi Aşama aşama gerçekleşir, birinci aşamada mobilyalarınız sökülür, ikinci aşamada mobilyalarınız ve dolaplarınız ambalajlanır üçüncü aşamada eşyalarınız gerek asansörle gerekse de başka yolla kamyona yüklenir ya da indirilir, dördüncü aşamada ise yeni evinize getirilen mobilyalarınız dolaplarınız, beyaz eşyalarınız orjinali gibi kurularak teslim edilir, firmamız profesyonel evden eve nakliyat firmasıdır, evinizi taşırken vasıfsız eleman çalıştırmayız, döküntü kamyon kullanmayız ayrıca firmamız ambalajlı nakliyat yapmaktadır, pat pat denilen darbe emici naylonlara sarılan eşyalarınız çizilmelere ve ezilmelere karşı korunmaktadır. Firmamız Kemer içi ve şehirler arası nakliyat yapmaktadır Türkiye Genelinde 81 İlde ve tüm ilçelerinde Taşımacılık hizmeti veren Firmamız Siz Değerli Müşterileri için Asansörlü ambalajlı ve Sigortalı hizmet sunmaktadır. Firmamızdan Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak için lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

 

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firma olarak üstün kalite de hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyoruz. İzmir evden eve nakliyat denildiğinde hepinizin aklına gelmemiz, eşyalarınızın güvenle taşınacağını bilmemiz, firmamızın kendini iyi bir şekilde tanıttığının göstergesidir. İzmir evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili de elinden gelen her şeyi yapan firmamız, eşyalarınızın sorunsuz ve kaliteli bir hizmet alarak taşınmasını sağlamaktadır. Eğer ki sizler de eşyalarınızın yeni evinize veya ofisinize güvenlikleri maksimum seviyede tutulduğu hizmetler alarak taşınmasını istiyorsanız hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

2 Adet Yorum Var, İzmir Onur Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

İzmir Onur Nakliyat   24-10-2019

İzmir Onur Nakliyat bu firmaya yıllarını vererek kaliteli hizmet almamızı sağlamaktadır. Yıllar içinde binlerce nakliyat gerçekleştiren bu firma müşterilerle nasıl ilgilenmesini bilmektedir. Nerede olursanız olun iletişime geçtikten sonra nakliyat eylemi başlamaya hazır bulunmaktadır. Bu firma sayesinde evime taşındığım için sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


İzmir Onur Nakliyat   05-07-2020

İzmir den İstanbul'a eşya taşıma konusunda anlaştık. Daha sonra Onur'un kardeşi Hamdullah olarak kendi tanıtan biri(bence aynı kişiler) büyük araç yollayacagini o yüzden fiyatı anlaştığımiz fiyatın üzerine 650 TL daha istedier. Yani önce fiyatı düşük söylüyorlar herşeyi kabul ediyorlar sizi bakıyorlar tasinacagin güne bir gün kala fiyatı arttırıyorlar...