ofis taşıma
Kahramanmaraş Emin Evden Eve Nakliyat
Şehir K. Maraş
Yetkili Can Bey
Telefon

0507 560 80 16

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kurumumuz Türkiye’nin her bölgesine yıllardır gerçekleştirdiğimiz maraş evden eve nakliyat hizmetlerine yenilerini dahil ederek daha fazla müşteriyi kaliteli hizmetle buluşturmayı amaç edinmiştir. Bu nedenle her yeni gün işimizi daha hızlı, daha kaliteli, daha profesyonel ve tam zamanında teslim etmek için siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz.

Evden eve nakliyat için izlenen sürecin her aşamasından haberdar olmak için lütfen okuyunuz:

  • Bizi aradığınızda ve bizimle çalışmaya karar verdiğinizde, eşyanın taşınacağı adrese göndereceğimiz uzmanlarımız ekspertiz için gerekli bilgileri not edeceklerdir. Eşya yoğunluğuna ve bina durumuna göre kesin fiyatlandırmayı size sunacaklardır. Kabul etmeniz halinde uzmanımız ile sözleşme imzalanarak, eşyanın taşınma tarihi ve süreci konuşulacaktır.
  • Ekspertiz uzmanımızın direktiflerine göre gönderilecek ekibimiz, eşyaların kontrolünü gerçekleştirecek ve eşya bloklarını birer birer fotoğraflayacaklardır.

Siz değerli müşterilerimiz ile %100 memnuniyet garantili çalışmak, şirketimizin vazgeçilmez hedeflerindendir. Bizimle çalışmak için hemen bizi arayınız.

 

Kahramanmaraş Evden Eve Nakliyat

Kurumsal kimliğimiz ile 10 yılı devirdiğimiz Kahramanmaraş evden eve nakliyat sektöründe, aklınıza gelebilecek en iyi hizmetleri sizlere sunarak yeni evinize taşınma sürecinizi daha kolay hale getiriyoruz. Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana sizler için en yararlı olan taşımacılık yöntemlerini araştırdık ve eşyalarınızın yeni adreslerinize en iyi şekilde taşınmasını sağladık. Firmamız tecrübesi ve profesyonelliği ile vatandaşlarımızın takdirini kazanıyor, rakip firmalarından ise kendini üstün kalite hizmetleriyle soyutlamaya devam ediyor. Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınmasını hatta bu hizmetlerin en uygun fiyatlara verildiği hizmetler almak isterseniz firmamız ile iletişime geçerek bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz. Hemen harekete geçerek eşyalarınızın yeni adresinize taşınmasını sağlayabiliriz.

1 Adet Yorum Var, Kahramanmaraş Emin Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kahramanmaraş Emin Evden Eve Nakliyat   24-10-2019

Kahramanmaraş Emin Evden Eve Nakliyat firmasından geçtiğimiz hafta hizmet alarak yeni evimle buluşmuş oldum. İletişime geçtikten kısa bir süre içinde kapımı çalarak eşyalarımı elimden aldılar. Bu firma var olduğu sürece herkese önermeye devam edeceğim. Eşyalarımın bir tekine zarar gelmeden elime ulaştığından sizlere teşekkür borçluyum.