ofis taşıma
Kahramanmaraş Kartal Nakliyat
Şehir K. Maraş
Yetkili Kamuran Bey
Telefon

0344 221 27 57

0344 221 27 57

Adres Hayrullah mahallesi Malik Ejder Caddesi Yörünge Apt. Altı 18/B Onikişubat K.Maraş
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kartal Taşıma, 1997 yılında evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerine başlamış olan, günümüzün en köklü ve en güvenilir taşımacılık firmasıdır. Kalitenin profesyonellik ve memnuniyet odaklı olduğunun, yılların getirdiği tecrübe ile, farkında olarak hareket eden firmamızda %100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışmanın yolları araştırılarak her geçen gün sizlere daha profesyonel bir hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir.

19 koca yılı, mutlu müşteriler ile geride bırakan Kartal Taşıma firmamız, teknolojik gelişimlerin takibinin yanı sıra güvenliği ve güvenirliği de ön planda tutarak eşya taşıma esnasında, öncesinde ve sonrasında siz ve eşyalarınız için gerekli tüm planlamaları yaparak hareket eder. Yapılan planlama ile nakliyat işleminin her aşamasında yetişmiş – uzman kadromuz sayesinde belirlenen zamanda ve belirlenen yere teslimatı gerçekleştirir.

7 / 24 kesintisiz ve eksiksiz hizmet anlayışıyla yoluna devam eden firmamız, başta Kahramanmaraş evden eve nakliyat olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ev taşımacılığı işini yapmaktadır. Bu iş için gerekli olan araçlar teknolojiye uygundur.

Kahramanmaraş Şehirler Arası Nakliyat

İş ya da özel nedenler ile evinizi başka bir şehre taşımanız gerektiğinde bu hizmeti işinde uzman bir ekipten almanız ortaya çıkacak olan sorunların bertaraf edilmesi için çok önemlidir. Profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız Kahramanmaraş şehirler arası nakliyat hizmetini üstün kalitede vermekte taşınmanız sırasında bir sorun yaşanmamasını sağlamaktadır.

Evini taşıma sırasında ortaya çıkacak yüksek maliyetleri en aza indirmek isteyen kişiler için en doğru seçenek Kahramanmaraş parça eşya taşımacılığı olmaktadır. Bu hizmetimiz ile aynı yönde taşınacak eşyalar bir araca yüklenmekte ve maliyet neredeyse yarı yarıya düşürülmektedir. Bu hizmetimizden öğrenci evine eşya gönderecekler, yazlığına bir miktar eşya götürmek isteyen kişilerde yararlanmaktadır.

4 Adet Yorum Var, Kahramanmaraş Kartal Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kahramanmaraş Kartal Nakliyat   17-04-2019

Evimi Kahramanmaraşdan Kayseriye Kahramanmaraş Kartal Nakliyat ile taşıttım.Kahramanmaraş Kartal Nakliyat şehirler arası ev taşımacılığı hususunda sağlam organize olmuş bir firma köklü bir yapıya sahip. Gelen ekibe teşekkür ediyorum. Dairemizdeki her şeyi güzel bir şekilde paketleme işlemi uygulayarak araca yüklediler .Kahramanmaraş Kartal Nakliyat tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.


Kahramanmaraş Kartal Nakliyat   17-04-2019

Kahramanmaraş Kartal Nakliyat ve ekibi çok saygılı ve güler yüzlüler. Sabah erken saatlerde gelerek başladıkları taşıma işleminde herhangi bir hasar olmadan hızlı bir işlem ile tamamladılar. Gayet başarılı ve eksiksiz hizmet sağladıkları için çok teşekkür ederim bundan sonra taşıma işlerimde tercih edeceğim tek firma. Güvenle ve uygun fiyata hizmet almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.


Kahramanmaraş Kartal Nakliyat   22-08-2020

Özenli taşıma yapmıyor.ben zarar gördüm siz zarar görmeyin


Kahramanmaraş Kartal Nakliyat   22-08-2020

Ben evimi kartal taşımaya taşıttım.söz verdikleri vakitte gelmediler beni zor durumda bıraktılar.Ayrica eşyaları hiç özenli taşımıyorlar eşyalarda kırılma çizilme ,ezilme oldu zararı üslenmediler,çok mağdur oldum