ofis taşıma
Karabük Osmanoğulları Nakliyat
Şehir Karabük
Yetkili Osman Bey
Telefon

0542 620 81 11

0 535 374 96 37

Adres Kartaltepe Cd. No:5 Bayır Mahallesi Merkez/Karabük
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Karabük Nakliyat 1989’dan bu yana, çelik kasalı kapalı araçlarıyla ve eğitilmiş profesyonel ekibiyle, saygıdeğer müşterilerimizin haklı beğenisi ve güvenini kazanmış, sağlıklı ve problemsiz işbirliği ile kusursuz çözümler yaratmıştır… Karabük Nakliyat’ ta hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti her zaman en ön plandadır. Yaptığımız işin sorumluluğu büyüktür, bunu en mükemmel şekilde uygulamak bizim görevimiz ve kendimizi zamana uydurmak ve geliştirmek misyonumuzdur. Taşınmanın Avrupa standartlarında ve profesyonel yolunu, siz sevgili müşterilerimiz ile daha uzun yıllar paylaşmayı umuyoruz. Firmamız, evden eve nakliyatın yanı sıra, bürodan büroya ,piyano,para kasası nakliyesi,okul,fabrika,banka,holding,bilgi işlem,tekstil taşımacılığı için de uzman ekiplere sahiptir. Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirler arası az miktarda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz. Evden eve konusunda Türkiye ‘de diğer firmalar arasında en modern en çağdaş hizmeti vermekteyiz.

Karabük Şehirler Arası Nakliyat 

Yaşadığınız şehirden ayrılmak zorunda olmaya bir de taşınma stresinin eklenmemesi için firma olarak sizlere Karabük şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sunduğumuz bu hizmet ile eşyalarınız yeni şehrinize ve yeni adresinize hiçbir zarar görmeden en kısa sürede taşınmaktadır. Kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme yapmaktayız. Modern asansör sistemleri ile üst katlarda oturuyor olmanız halinde eşyaları araçlara bu şekilde yüklemekteyiz.

Uzun ola çıkacak olan eşyalarınız için maksimum güvenlik önlemi almakla yetinmemekte ayrıca Karabük sigortalı evden eve nakliyat yaparak taşınma süreci boyunca endişe yaşamanıza izin vermemekteyiz. Ülkenin her noktasına hizmet götürmekte ve müşterilerimizin memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktayız.

 

2 Adet Yorum Var, Karabük Osmanoğulları Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Karabük Osmanoğulları Nakliyat   17-04-2019

Ben edebiyat öğretmeniyim, gecen hafta Karabükten Sakaryaya tayinim çıktı evi nasıl taşıyacağız diye düşünürken okul müdürümüz sağolsun Karabük Osmanoğulları Nakliyat firmasını önerdi. Bugün kazasız belasız yerleştik çok şükür. Hanımın vazoları kesin kırılır diye düşünmüştük ama öyle bir paketlemişler ki açtığımızda sapasağlamdı. Her şey için teşekkürler. Firma ve çalışanlar işlerini severek yapmaları müşterilerinin taleplerine önem vermeleri muhteşem kesinlikle sizlerde tercih etmelisiniz.


Karabük Osmanoğulları Nakliyat   17-04-2019

Karabük Osmanoğulları Nakliyat da çalışan tüm elemanlarına çok teşekkür ederim hepsi birbirinden efendi güvenilir çalışkan insanlar evimi karabükten ankaraya taşıdılar. Fakat ev taşırken bile insana huzur lazımmış gönlüm rahat bir şekilde evimi taşıtın Karabük Osmanoğulları Nakliyat personelleri gerçekten işinde profesyoneller ve elleri hızlı olarak çok kısa sürede titiz bir çalışma ile işlemi bitirdiler. Tekrar çok teşekkürler sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz.