ofis taşıma
Karaman Doğa Nakliye
Şehir Karaman
Yetkili Doğan Bey
Telefon

0533 522 33 10

0 535 374 96 37

Adres Tahsin Ünal Mahallesi, 32. sokak, 16/D Eski Odunpazarı Kavşağı Merkez/Karaman
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Günümüzde bir çok nedenlerden dolayı evimizi bir çok şehre taşımak durumunda kalabiliyoruz. Özellikle günümüzün ağır yaşam koşulları, sürekli bir yerden bir yere tayinlerin çıkması, öğrenlerin, askerlerin ve bunun gibi bir çok kamu personelinin ev değiştirmesindeki başlıca nedenler arasındadır.

Daha önceki yıllardan evden eve nakliyat hizmeti yeterli ekipmanların olmayışından dolayı zorlu ve çekişmeli olarak geçmekteydi. Ev eşyalarınızın hiçbir deneyim ve tecrübesi bulunmayan kişilere emanet edilmesi, eşyaların kamyona düzensiz olarak istiflenmesi ve bunun gibi bir çok olumsuz durumlar ile karşılaşılabilmekteydi. Ancak günümüz teknolojilerinde hizmet sağlayan evden eve nakliyat firmaları siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunan firmalar haline gelmiştir.

Doğa Nakliye evden eve nakliyat olarak evleriniz için alanında uzman personelleri çalıştırmakta olup en iyi ambalaj malzemeleri kullanarak birinci sınıf taşıma hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca taşıma araçlarımızın tümü evden eve nakliyat işleri için dizayn edilmiş, kapalı çelik kasa nakliye araçlarından oluşmaktadır. Şehir içi, şehirler arası tüm taşımcılık hizmetlerinde Türkiye’nin tüm illerine sorunsuz, güvenilir ve kaliteli olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Taşımacılık hizmetlerindeki asıl temel amacımız “Müşteri Memnuniyetidir.” Evinizde bulunan tüm eşyaların boyutu, ağırlığı hiç fark etmeksizin her türlü taşıma potansiyeline sahip bir firmayız. İhtiyacınıza yönelik en hesaplı fiyatlar ile taşımacılık hizmeti almak için firmamız ile görüşebilir, ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Karaman Eşya Depolama 

Eşyalarınızı bir süreliğine kullanmak istemiyorsanız ve bunların güvenli bir yerde kalmasını istiyorsanız firmamızın güvenli depoları ile sizlere Karaman eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Havalandırma sistemi olan depolarımızda bulunan eşyalarda asla küflenme ve rutubet oluşmamaktadır. Düzenli ilaçlama yapılıyor olması sayesinde böcek ve haşeratın eşyalara zarar vermesi mümkün değildir.

Depolarımızda güvenle bekleyen eşyalarınızı almak istediğinizde bunu bir hafta öncesinde firmamızı bilgilendirme yapmanız hiçbir sorun yaşanmamasını sağlayacaktır. Geniş araçlarımız ile Karaman evden eve nakliyat hizmeti vermekte ve eşyalarınızı eski adresinizden alarak yeni adresinize hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Profesyonel ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Yılın her günü çalışarak en uygun zamanda taşınabilmenizi sağlamaktayız.

2 Adet Yorum Var, Karaman Doğa Nakliye

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Karaman Doğa Nakliye   18-04-2019

Karaman Doğa Nakliye ve bütün personellerini yürekten tebrik ediyorum titiz hizmet verdikleri için. Eşyalarım yeniydi hasar görecek diye çok korkuyordum ama Karaman Doğa Nakliye söz verdikleri gün ve saatinde geldiler ve bütün eşyalarımın komple paketleyerek araca taşıdılar. Karaman Doğa Nakliye bu güzel hizmet için teşekkür ederim eşyalarım hızlı ve sorunsuz yeni adresime teslim edildi.


Karaman Doğa Nakliye   18-04-2019

Ayrancıdan Karamana Karaman Doğa Nakliye firması ile taşındım. Karaman Doğa Nakliye evden eve nakliyat konusunda gerçekten uzman bir firma. Personelleri işlerini çok güzel uyum ve titizlikle çalışıyorlar. Eşyalarımın hepsine ayrı ayrı özen göstererek paketleme işlemi uyguladılar . Karaman Doğa Nakliye ve tüm personellerine çok teşekkür ederim kesinlikle sizlere tavsiye ederim