ofis taşıma
Karaman Karataş Nakliyat
Şehir Karaman
Yetkili Kartal Bey
Telefon

0338 213 61 08

0338 213 61 08

Adres ALİŞHANE MAH. KEMAL KAYNAŞ CAD. Merkez/Karaman
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Karamanda evden eve nakliyat işleri yapan karaman evden eve nakliyat şirketimiz karamanın yükünü tüm Türkiye’ye taşımaktadır. Karaman evden eve nakliyat şirketimiz uzman personeli ile evinizi karamanda şehir içinde ve şehirler arasında taşımacılık yapmaktadır. Karaman Evden eve nakliyat ve asansörlü evden eve nakliyat işleride yapmaktadır. Karamanda en uygun fiyatlarla nakliyat ve taşımacılık işini karaman evden eve yapmaktadır.Fiyat teklifi almak için hemen karaman evden eve nakliyat ile iletişime geçin.

 

Karaman Eşya Depolama 

Avrupa’da çok uzun yıllardır verilmekte olan Karaman eşya depolama hizmetini ülkemize getirdik ve müşterilerimizin eşyalarının istedikleri süre boyunca depolarımızda kalmasını sağlamaktayız. Eşyaların depolarımıza getirilmesi ve istediğiniz adrese nakliyesinin yapılması işini de yeni model araçlarımız ile yapmaktayız.  Geniş ve dinamik bir ekibe sahibiz. Bu ekip ile planlı olarak çalışmakta müşterilerimizin taşınma olaylarında bir gecikme yaşanmasına izin vermemekteyiz.

Eşyaların bulunduğu adresten alınarak depolarımıza getirilmesi ve yeni adrese taşınması sırasında asansörlü nakliyat yapıyoruz. Özellikle üst katlarda oturan kişiler için asansörlerimizi devreye sokmakta ve eşyaların kol gücüne ihtiyaç duyulmadan araçlara yüklenmesini sağlamaktayız. Son sistem asansörlerimiz ile bütün hizmetlerimizde zamandan tasarruf ediyoruz.

2 Adet Yorum Var, Karaman Karataş Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Karaman Karataş Nakliyat   17-04-2019

Karaman Karataş Nakliyat sektörde karşılaştığım en iyi firma işlerinin severek yapan personelleri sizlere taşınma esnasında iş bırakmamakta. Elleri hızlı ve titiz olmaları gerçekten müthiş sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirdikleri için çok teşekkür ederim .Güvenle ve hızlı hizmet almak isteyen herkes Karaman Karataş Nakliyat ile görüşmeli.


Karaman Karataş Nakliyat   17-04-2019

Karaman Karataş Nakliyat firma ve çalışanları olarak ilgilenmeleri ve samimi olmaları sizleri rahatlatıyor anlaştığımız gün ve zamanda gelerek titiz bir hizmet verdiler. Her bir eşyamıza ayrı özenle çalıştıkları için tüm personellere teşekkürlerimi iletiyorum. Sizlerde kaliteli ve güvenli hizmet almak için Karaman Karataş Nakliyat görüşerek karar vermenizi tavsiye ederim pişman olmazsınız.


ankara nakliyat