ofis taşıma
Kastamonu Ayvacı Nakliyat
Şehir Kastamonu
Yetkili Halil İbrahim Bey
Telefon

0536 642 31 41

0536 642 31 41

Adres Beyçelebi mah. Atatürk cad. Atatürk ilkokulu karşısı No:1/B Merkez/KASTAMONU
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ayvacı Nakliyat olarak 2002 yılında Kastamonu’muza hizmet vermeye başladık.  “Evden eve eşya taşımacılığı” alanında Kastamonu’da ilk olduk. Sürekli gelişim anlayışı içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin beklentilerini profesyonel hizmet anlayışıyla yerine getirdik. Her yıl da kendimizi geliştirmeye, müşterilerimize daha nitelikli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Ayvacı Nakliyat olarak Kastamonu’da, eşya ve yük taşımacılığı yapabilmek için gerekli olan  “K Yetki Belgesi” sahibi olan nadir firmalardanız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde, iki adet çelik kasalı MAN kamyonumuz mevcuttur. Kamyonlarımızın çelik kasalı olması eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır

Eşya Depolama

Korunaklı depolarımız ile eşyalarınızın istediğiniz süre boyunca beklemesi için eşya depolama hizmeti veriyoruz. Geniş depolarımızda eşyalarınız istediğiniz süre boyunca hiçbir zarar görmeden kalmaktadır. Sigorta desteğini bütün hizmetlerimizde vermekteyiz. Yüksek kar marjıyla değil müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekteyiz. Eşyaların paketleme ve ambalajlamasını eğitimli ekibimiz ile yaparak koruma düzeyini arttırıyoruz. Bir hafta kadar öncesinde haber vermeniz halinde eşyalarınızın tam istediğiniz saatte alabilmenizi sağlıyoruz.

Geniş araç filomuz ile kurumsal nakliyat hizmeti de veriyor ve müşterilerimiz için oluşturduğumuz tedarik zinciri ile ürün ve mallarının tam zamanında gereken noktada olmasını sağlıyoruz. Planlı çalışan ekibimiz ile nakliyat sırasında bir sorun yaşanmasını önlüyoruz.

2 Adet Yorum Var, Kastamonu Ayvacı Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kastamonu Ayvacı Nakliyat   18-04-2019

Kastamonu Ayvacı Nakliyat ekibine çok teşekkür ederiz gayet güzel ve hızlı bir hizmet aldık. Fiyat olarak da uygun bütçeli hizmetler sunuyorlar . Kastamonu Ayvacı Nakliyat firma olarak planlı ve sağlıklı hizmetler sağlıyorlar eşyalarınızı titizlikle ambalajlama işlemi uyguluyorlar herkese tavsiye ederim sıkıntı yaşamayacağınız bir firma.


Kastamonu Ayvacı Nakliyat   18-04-2019

Kastamonu Ayvacı Nakliyat firması sektörde karşılaştığım en iyi firma. Herhangi bir eksiklik görmedim,zamanında geldiler ve çok hızlı çalıştılar.Eşyalara hiçbir zarar gelmedi ve ben eşyalarıma düşkün biri olarak çok rahat bir taşınma işlemi oldu Kastamonu Ayvacı Nakliyat ve ekibine kaliteli hizmeti için teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.


ankara nakliyat