ofis taşıma
Kastamonu Has Nakliyat
Şehir Kastamonu
Yetkili Hayrettin Bey
Telefon

0544 288 43 99

0 535 374 96 37

Adres Adalet Caddesi Asliye Sarayı Arkası Has Alışveriş Merkezi No:13 KASTAMONU
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı
Kastamonu Nakliyat  Firmamız geniş evden eve nakliyat araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi,Şehirler arası Konut,İşyeri,Büro,Fabrika nakliyesi ve eşya depolama hizmetlerini en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmeyi garanti eder. Firmamıza telefonla ulaştığınız zaman size en uygun,en cazip fiyatı vererek evden eve nakliyat hizmetlerimizin konforunu ve rahatlığını yaşayın.

 

Kastamonu Eşya Depolama 

Kıymetli ve ağır eşyalarınızı korunaklı depolarımızda istediğiniz süre içinde Kastamonu eşya depolama hizmetimiz ile kalmasını sağlıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın güvenliğini düşünmenize gerek kalmamaktadır. Paketleme yaparak depolarımıza emanet ettiğiniz eşyalarınızın güvenlik düzeyini arttırmaktayız. Havalandırma sistemi olan depolarımızda rutubet ve küf oluşumu mümkün değildir. Böcek ve haşerat oluşumunu önlemek için düzenli ilaçlama yapmaktayız.

Kastamonu Parça eşya taşımacılığı hizmetimiz ile müşterilerimizin bütçelerine uygun çözümler sunmakta aynı yönde taşınacak iki farklı kişinin eşyalarını aynı araç içinde taşımaktayız. Yetkili personelimizin kontrolü altında araçlara eşyalar yüklenmekte sıkışma ve karışması gibi bir durum ortaya çıkmamaktadır. Geniş ekibimiz ile hızlı hizmet vermekte ve en kısa sürede taşınmanızı sağlamaktayız.

4 Adet Yorum Var, Kastamonu Has Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kastamonu Has Nakliyat   18-04-2019

Kastamonu Has Nakliyat'a çok teşekkür ederim gerçekten söyledikleri gibi bütün eşyalarımı harika bir şekilde sardılar hiç bir eşyada tek çizik bile oluşmadan işlemi bitirdiler. Saat konusunda da çok hassas davrandılar. Gerçekten de işini severek yapan bir firma bir daha nakliyat ihtiyacımda kesinlikle tercih edeceğim tek firma sizlere de tavsiye ediyorum Kastamonu Has Nakliyat ile görüşmeden karar vermeyin.


Kastamonu Has Nakliyat   18-04-2019

Kastamonu Has Nakliyat ve ekibi tam saatinde gelip çok profesyonel bir şekilde taşıma işlemini sorunsuz ve hızlı gerçekleştirdi. Ev taşıma stresini ve zorluğunu minimuma indirdikleri için kendilerine teşekkür ederim. Kastamonu Has Nakliyat firma olarak titiz ve planlı hizmetlerinden aşırı memnun kaldım eğer bir daha taşınma durumum olursa kesinlikle ulaşacağım tek firma. Sizlerde kesinlikle bu firma ile görüşmelisiniz.


Kastamonu Has Nakliyat   24-10-2019

Kastamonu Has Nakliyat firmasından hizmet alarak yeni evime buluştum. Eşyalarım elime ulaştığında bu ekibe nasıl bıraktıysam o şekilde buldum. Bu firmaya güvenim sonsuz artık. Kırılabilecek olan eşyalarım vardı. Fakat hiç birine sorun gelmeden elime ulaştı. Sizlere teşekkürlerimi iletmek istiyorum.


Kastamonu Has Nakliyat   04-02-2021

Ödediğimiz ücreti kuruşu kuruşuna hak eden bir ekiple çalıştık. Teşekkür ediyoruz.