ofis taşıma
Kayseri Eflatun Nakliyat
Şehir Kayseri
Yetkili Metin Bey
Telefon

0506 969 00 62

0506 969 00 62

Adres Küçük Mustafa Mahallesi, Çoban Sok. 6/12 Melikgazi/Kayseri
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Eflatun Nakliyat olarak yıllardan beri nakliyat sektörü içerisinde bulunmanın verdiği güçle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Geniş araç filomuz ve nakliyat alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek düzenli eğitimlerle donanımlı hale getirilen profesyonel personellerimiz sayesinde en iyi nakliyat firması olma yolunda adım adım ilerliyoruz. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde ‘’Değer verdiğiniz her şey bizim için değerlidir.’’ sloganı ile eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz. Taşınma sırasında eşyalarınızın hasar almaması ve sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi adına paketleme, asansörlü taşıma gibi çeşitli imkanları bir araya getiriyoruz. Sağlıklı bir taşınma süreci oluşturabilmek adına müşterilerimizin isteklerine önem veriyor ve taşınma sürecinde sizlere maddi ve manevi anlamda destek olmaya devam ediyoruz.

Kayseri Eşya Depolama

Profesyonel kadromuz ile üst düzey güvenlik önlemi aldığımız depolarımız ile Kayseri eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Depolarımızın uygun olması ile eşyalarınız gerektiği süre boyunca kalmaktadır. Uzman personelimiz ile paketleme yaparak eşyaların dış etkenler ile temas etmesini önlemekteyiz. Bir hafta kadar önce firmamız ile iletişime geçmeniz halinde eşyalarınız istediğiniz adrese firmamızın araçları ile getirilmektedir.

Üst katlara çıkartılması gerektiğinde asansörlü taşımacılık ile eşyaların bu süreç içinde zarar görmemesi sağlanmaktadır. Yeni model araçlarımız ile Kayseri Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evini ve ofisini taşıması gereken kişilerin en kısa sürede taşınması için profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekteyiz.

2 Adet Yorum Var, Kayseri Eflatun Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kayseri Eflatun Nakliyat   18-04-2019

Kayseri Eflatun Nakliyat sektörde alanında uzman personellere sahip olması ve müşterilerinin taleplerine uygun kaliteli hizmet veriyorlar. Eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdığınız için hem firmanıza hem de özellikle personelinize teşekkür ederim.Bundan sonra da bütün taşıma işlerinde sizi tercih edeceğim ve çevremdeki kişilere tavsiye edeceğim.


Kayseri Eflatun Nakliyat   18-04-2019

İlk olarak Kayseri Eflatun Nakliyat ve ekibinize teşekkürlerimi iletiyorum . Çalışan ekibinizin samimi tavırları, uyumlu çalışmaları ve sorunlara çözüm üretmeleri çok memnuniyet vericiydi. Bizim hiçbir talebimizi geri çevirmediler. Güler yüzlü ve hızlı hizmeti ile kısa sürede yeni adresime eşyaları ulaştırdılar sizlere kesinlikle tavsiye ederim.


ankara nakliyat