ofis taşıma
Kayseri Takubiya Nakliyat
Şehir Kayseri
Yetkili
Telefon

0532 166 20 66

0 535 374 96 37

Adres Kılıçaslan Mah, Sefalı sokak, No:1 Melikgazi / KAYSERİ
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kuruluşu 90’lı yıllara dayanan bir şirket olarak başarımızı, bu güne kadar gelebilmemiz deki en büyük destekçimiz olan ve bu aileye dahil olan müşterilerimize borçluyuz.

Tek bir araçla çıktığımız bu yolda ilkelerimiz ve prensiplerimiz sayesine Türkiye’nin en büyük sermayeli sayılı nakliye firmaları arasında olmanın gururunu yaşıyoruz. Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz hiç bir işimizde müşterilerimizi yarı yolda bırakmadık. Söz verdiğimiz gibi tam zamanlı ve kusursuz hizmet sunduk.

Daha iyisi için daha çok çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Kayseri Eşya Depolama 

Avrupa’da ve Amerika’da uzun zamandır verilen Kayseri eşya depolama hizmetini ülkemizde üstün kalitede vermekteyiz. Depolarımızda maksimum düzeyde güvenlik önlemi almakta eşyaların depolarda kaldığı süre içinde zarar görmesine izin vermemekteyiz. Eşyaların paketleme ve ambalajlamasını eğitimli bir ekip ile yapmakta depolarımıza bu şekilde yerleştirmekteyiz.

Evini ya da ofisini taşıması gereken kişiler için Kayseri şehir içi nakliyat hizmetimizi yeni model araçlarımız ve işinde uzman ekibimiz ile vermekteyiz. Size uygun olan zaman içinde taşınmanız için yetkili personelimiz sizlerle görüşmekte ve uygun bir taşınma planı yapılmaktadır. Yapılan bu plan tam olarak uygulanmakta ve oluşabilecek aksilikler tahmin edilerek önlem alınmakta sorunsuz bir şekilde taşınmanız sağlanmaktadır.

3 Adet Yorum Var, Kayseri Takubiya Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kayseri Takubiya Nakliyat   18-04-2019

Gelen arkadaşlar gayet nezaketli,sabırlı ve bilinçli bir şekilde taşıma işlemini yapmışlardır.Yıllardır ev taşıdım ilk kez sıkıntısız ve rahat bir şekilde yorulmadan taşındım.Kendimi misafirliğe gitmiş kadar rahat hissettim herşey için teşekkür ederim. Kayseri Takubiya Nakliyat firması sektörde en rahat ve profesyonel hizmet veren firma kesinlikle sizlerde tercih etmelisiniz.


Kayseri Takubiya Nakliyat   18-04-2019

İşimden dolayı çok fazla taşınma işiyle uğraştım, aralarından tavsiye edebileceğim tek bir firma Kayseri Takubiya Nakliyat Gerçekten işlerini çok güzel, özenli ve temiz hallettiler. Fiyatları da uygun, kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu çalışma şekliniz inşallah hiç bozulmadan devam eder, böyle iyi firmaların kalıcı olmasını dilerim. Sizlerde Kayseri Takubiya Nakliyat ile görüşmeden bilgi almadan karar vermeyin.


Kayseri Takubiya Nakliyat   25-03-2021

Kesinlikle tavsiye ederim. İşini ciddiyetle yapan gerçekten efendi ve profesyonel insanlar.