ofis taşıma
Kilis Güneydoğu Trans
Şehir Kilis
Yetkili Muhittin Bey
Telefon

0532 468 3674

0 535 374 96 37

Adres Atatürk Mahallesi, Doğan Güreş Paşa Blv. No:89 D: 62 Merkez/Kilis
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kilis ilimizin Gözde firmalarından Güneydoğu Trans evden eve Taşımacılık Şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetini Uzun zamandır Kilis’te sürdürmektedir. Kilis’te evden eve nakliye işimiz uzun zamandır devam etmekle beraber birçok yenilikleri’de Kilise kazandırdık. Bunlardan başlıca Kilis’te asansörle ev taşıma sistemi hayata geçirdik. Asansörle evden eve nakliye eşyalarınızın kaliteli bir şekilde evden eve taşıma yapılmasına vesile olmaktadır. Kaliteyi kendimize prensip haline getirdiğimizden Terci olma konusunda daha da etkili bir Kilis evden eve taşımacılık firması olmuşuzdur.

 

Kilis Eşya Depolama 

Geniş ve korunaklı depolarımız ile Kilis eşya depolama hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimizden yararlanmak istediğiniz de geniş ekibimiz ve yeni model araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Eşyaların bulunduğu yerde ambalajlama ve paketlemesini yaparak depolarımıza nakliyesini sağlıyoruz. Üst katlarda bulunan eşyalar için asansör sistemlerimizi kullanıyoruz. Havalandırma sistemi olan depolarımızda eşyaların rutubet ve küf gibi nedenler ile zarar görme ihtimalide bulunmamaktadır.

Yeni adresin henüz hazır olmadığı durumlarda ev taşıma zorlu bir süreç olabilmektedir. Bu süreci kolayca atlatmak için yeni adresiniz hazır olana kadar eşyalarınızın güvenle depolarımızda beklemesini sağlıyoruz. Sigorta desteği vererek taşınma sürecinde istenmeyen kazalar olması halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlıyoruz.

2 Adet Yorum Var, Kilis Güneydoğu Trans

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kilis Güneydoğu Trans   18-04-2019

Çoğunluğu kırılacak eşyalardan oluşan kolilerimiz, hiçbir zarara uğramadan ve gayet düzgün bir şekilde tarafımıza teslim edildi. Ayrıca Kilis Star Nakliyat firma ekibi eşyalarımızı özenle araca ve diğer eşyalarımızı paketleme işlemi uygulayarak taşıdı bu güzel profesyonel hizmet için teşekkürler.


Kilis Güneydoğu Trans   18-04-2019

Kilis Güneydoğu Trans ofisimizi çok kısa sürede ve güvenle yeni adresimize taşıdı. Planlı ve profesyonel çalışmaları sayesinde fazla zaman kaybı yaşamadan yeni ofisimizde işimize devam etme fırsatı bulduk. Kilis Güneydoğu Trans firma ve ekibi işlerinde uzman ve pratikler gerçekten eşyalarımız yeni adresine güvenle ulaştı.