ofis taşıma
Kilis Star Nakliyat
Şehir Kilis
Yetkili Sadettin Bey
Telefon

0532 677 41 98

0532 677 41 98

Adres Cumhuriyet Cd. No:18 Merkez/Kilis
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kilis’te Yapmış olduğumuz Hizmetlerde kısaca bahsetmek gerekirse. Kilis asansörlü evden eve taşıma. Kilis şehir içi evden eve nakliye, Kilis şehirler arası evden eve nakliye, Kilis büro ofis taşıma, Kilis fabrika taşıma, Kilis hastane taşıma gibi Birçok hizmetleri Yapmış bulunmaktayız. Firmamız Kurumsal firma olarak sektörde bölgenin tek yerli ve kurumsal Taşımacılık şirketidir. Kilis’te Kiralık asansör Hizmeti’de alabilirsiniz Firmamızdan. Asansörlerimiz Kilis’te inşaat, ve mobilyacılar gibi farklı sektörlere saatlik veya günlük olarak Kiralama yöntemiyle asansörlerimizi Kiralaya bilirsiniz.

Kilis Eşya Depolama 

Eşyalarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve bunların kullanmadığınız süre boyunca Kilis eşya depolama hizmetimiz ile güven içinde beklemesini sağlıyoruz. Eşyaların depolarımıza gelmesinde ve tekrar almak istediğinizde adresinize getirilmesi için araç ve personel desteği veriyoruz. Depolarımız geniş olduğu için eşyalarınız sıkışmadan rahatça istediğiniz süre boyunca kalmaktadır.

Kilis Nakliyat hizmetini dinamik bir ekip ile veriyor ve teknolojide ki bütün gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin hızla ve sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlıyoruz. Şehir içinde olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde yeni model araçlarımız ile güvenli nakliyat hizmeti sunuyoruz. Bütçelerine uygun çözümler arayan kişiler için parça eşya taşımacılığı hizmetimizi sunuyoruz.

3 Adet Yorum Var, Kilis Star Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kilis Star Nakliyat   18-04-2019

Kilis Star Nakliyat internet üzerinden araştırma yaparak ulaştım. Kendileri ile anlaştık ve evden eve nakliyat hizmetlerinden sorunsuz ve herhangi bir problem yasamadan yararlandım. Planlı ve titiz çalışmalarından dolayı Kilis Star Nakliyat ve personellerine çok teşekkür ederim sizlere de tavsiye ederim pişman olmazsınız.


Kilis Star Nakliyat   18-04-2019

Vermiş olduğunuz hizmet ve samimi yaklaşımız içimi rahatlattığını belirtmek istiyorum. Planlı ve profesyonel hizmeti ile kısa sürede taşınma işlemim tamamlandı hiçbir eşyamda bir çizik bile yoktu bu güzel hizmet için teşekkürler. Güvenli ve uygun bütçeli hizmet için sizde kesinlikle Kilis Star Nakliyat ile iletişim sağlayın.


Kilis Star Nakliyat   25-10-2019

Kilis Star Nakliyat ile taşındım. Teknolojiyle yakından ilgilenerek müşteriye hızlı ve sorun yaşamadan taşınabilmesine yardımcı oluyor. Almış olduğum hizmet beni çok mutlu etti. Yıllar içinde kalitesinden ödün vermeden çalışan bu firma yaklaşık olarak binlerce insanla tanışmış, müşteri ile profesyonel bir dil ile ilgilenmeyi ihmal etmiyor. Güvenli, kaliteli tek adres olduğunu söyleyebilirim.


ankara nakliyat