ofis taşıma
Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat
Şehir Kırıkkale
Yetkili Hüsnü Bey
Telefon

0318 220 0 833

0318 220 0 833

Adres Ovacık Mah. Hürriyet Cad. No:116/A KIRIKKALE
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Çalıştığımız müşterilerimizin ev taşıma sürecindeki hassasiyetlerini biliyor ve müşterileirmizin hassasiyetini paylaşarak,işimizin sonunda müşteri memnuniyetini görmeyi kendimize misyon edindik.

Teknolojinin baş döndürücü bir hızla geliştiği ve hayatın her alanında işimizi kolaylaştırdığı çağımızda ekipmanımız,personelimiz ve diğer tüm bileşenlerimizle bu baş döndürücü teknolojik gelişimi takip ederek,hergün kendimizi biraz daha geliştirmek.

Ev taşıma esnasında gerekli olan ekipman ve teçhizatımız günün teknolojik gelişmeleri takip edilerek yenilenmektedir.İşinde uzman deneyimli personelimiz ile kadromuz günden güne güçlenmektedir.

Kurumsal Nakliyat

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alan firmamız yeni model ve nakliyat yapmaya uygun araçları ile Kırıkkale kurumsal nakliyat yapmaktadır. Firmamızı tercih etmeniz halinde ürün ve mallarınızın ülkenin her noktasına nakliyesinin yapılmasını sağlamakta ve asla bir gecikme olmasına izin vermemekteyiz. Ofis, büro ve fabrika taşınması gibi özel uzmanlık isteyen nakliyat hizmetlerini de bu alanda uzman ekibimiz ile vermekteyiz.

Geniş araç filomuz ve ekibimiz ile verdiğimiz hizmetler arasında Kırıkkale evden eve nakliyat da yer almaktadır. Taşınma öncesinde yetkili personelimiz evinizi ziyaret etmekte eşyaların miktarını görmekte sizlere de uygun olacak taşınma planını yapmaktadır. Güvenilir olmaya önem veren firmamız yapılan bu plana tam olarak uymakta ve hiçbir aksaklık yaşanmasına izin vermemektedir.

3 Adet Yorum Var, Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat   18-04-2019

Ben eşyalarına çok düşkün biri olarak nakliyat hizmetinde güvenle hizmet alabileceğim firma ararken Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat ile anlaştım ama biraz teredütteydim lakin Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat personelleri hizmetlerinde ve güler yüzlü olmasıyla içimi rahatlattı. Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat fiyat ve hizmet konusunda bir numara.


Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat   18-04-2019

Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat ve çalışan ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. İşimden dolayı pek çok taşınma için firmalar ile çalıştım ama en rahat ve profesyonel olanı Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat . İşlerinde hızlı ve dikkatli olmaları muhteşem bir memnuniyet verdi . Eşyalarımın hiçbirinde sorun olmadan yeni evimde kurulumları gerçekleşti sizlere şiddetle tavsiye ederim.


Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat   18-04-2019

Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat ve çalışan ekibe teşekkürlerimi iletiyorum. İşimden dolayı pek çok taşınma için firmalar ile çalıştım ama en rahat ve profesyonel olanı Kırıkkale Ayyıldız Nakliyat . İşlerinde hızlı ve dikkatli olmaları muhteşem bir memnuniyet verdi . Eşyalarımın hiçbirinde sorun olmadan yeni evimde kurulumları gerçekleşti sizlere şiddetle tavsiye ederim pişman olmazsınız.


ankara nakliyat