ofis taşıma
Kırıkkale Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Kırıkkale
Yetkili Hamdullah Bey
Telefon

0537 688 84 04

0537 688 84 04

Adres Güzeltepe Mahallesi, Hürriyet Caddesi No:97 Merkez/KIRIKKALE
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sektörde 25 yılı geride bırakan Kırıkkale Nakliyat, ilk işe başladığı günde olduğu gibi bugün 22 yılın ardından da aynı heyecan ve özveriyle çalışmaya devam etmekteyiz. 25 yıl sonunda Araç parkımızı ve personel kadromuzu 15 kat büyütmüş olmak bize gurur verse de, çalışma hevesimizden hiç bir şey götürmedi.

3 Adet Yorum Var, Kırıkkale Şehirler Arası Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kırıkkale Şehirler Arası Nakliyat   18-04-2019

Kırıkkale Şehirler Arası Nakliyat ile ofis eşyalarımı kırıkkalden istanbula taşıdım iyiki taşıtmışım. Personelleri güler yüzlü ve alanında uzman kişiler eşyalarımı büyük özen ve titizlikle paketleme işlemi uygulayarak dikkatle araca yüklediler. Fiyat konusu her bütçeye uygun kesinlikle sizde tercih etmelisiniz. Sunduğunuz güzel hizmet için teşekkürler.


Kırıkkale Şehirler Arası Nakliyat   18-04-2019

Kırıkkale Şehirler Arası Nakliyat ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Firma olarak planlı ve titiz bir hizmet vermekteler bu zamana kadar karşılaştığım en rahat taşınma işlemi oldu. Personellerin hepsi hızlı ve dikkatli olarak hizmet veriyorlar . Kırıkkale Şehirler Arası Nakliyat ile konuşmadan asla karar vermeyin.


Kırıkkale Şehirler Arası Nakliyat   25-10-2019

Planlı ve profesyonel çalışmaları sayesinde fazla zaman kaybı yaşamadan yeni ofisimizde işimize devam etme fırsatı bulduk. Kırıkkale Şehirler Arası Nakliyat firma ve ekibi işlerinde uzman ve pratikler gerçekten eşyalarımız yeni adresine güvenle ulaştı. Sizlere başarıların devamını dilerek, teşekkürlerimi iletmek istiyorum.


ankara nakliyat