ofis taşıma
Kırklareli Nas Nakliyat
Şehir Kırklareli
Yetkili Kamil Bey
Telefon

0542 406 59 65

0542 406 59 65

Adres Karakaş Mah. İnececiler İşhanı Kat: 2 No:3 Kırklareli Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

2005 senesinde Kurulmuş olan Nas Nakliyat olarak firmamız Evden eve nakliyat hizmetini titizlik, eğitimli eleman kadrosu siz değerli müşterilerine nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Nas Evden Eve Taşımacılık olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz. Yıllardır kalite çizgisinden şaşmadan yoluna devam eden Nas Nakliyat Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla talep gören firmalar arasında yer almaktadır çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda , hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.Nas Nakliyat olarak kaliteli ilkeli sunduğumuz hizmetlerden şaşmadan yoluna devam edicektir.

 

Kırklareli Kurumsal Nakliyat 

Alanında uzman bir ekip ile verilmesi gereken hizmetler arasında Kırklareli kurumsal nakliyat bulunmaktadır. Firma olarak bu konuda tecrübeli ekibimiz ve uygun araç filomuz ile kurumların nakliyat ihtiyaçlarında yanlarında yer almaktayız. Zaman kaybı yaşanmasını önlemek için kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Planlı çalışmanın sorunları oluşmadan önlemek için önemli olduğunun bilinciyle planlama yaparak hizmetlerimizi vermekteyiz.

Güvenilir olmayı ön planda tutmakta ve müşterilerimizin eşyalarının güvende olması için de Kırklareli sigortalı evden eve nakliyat yapmaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların gerçek değeriyle sigortalanmasını sağlamaktayız. Ekibimiz evinize girdiği andan başlayan sigorta yeni adrese nakliyesi bitene kadar devam etmektedir. Müşterilerimizin sorun yaşamayacakları taşınma deneyimi yaşamaları için hizmet vermekteyiz.

2 Adet Yorum Var, Kırklareli Nas Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kırklareli Nas Nakliyat   18-04-2019

Kırklareli Nas Nakliyat sektörde işinin hakkını veren firma personelleri güler yüzlü ve ilerini severek yapıyorlar eşyalarıma zarar gelemeden ve titizlik ile araca yüklediler sökülüp takılabilen eşyalarımı sanki hiç taşınma işlemi olmamış gibi yeni evime kurdular . Kaliteli hizmet için teşekkür ederim.


Kırklareli Nas Nakliyat   18-04-2019

Kırklareli Nas Nakliyat belirttiğim tam zamanında geldiler ve kullandıkları malzemeler kaliteli . Kırklareli Nas Nakliyat işinin hakkını veriyor eşyalarımı güzelce paketleyerek arabaya yükleyerek bana sorunsuz taşıma işlemi sundular. Bundan sonraki taşınma işlerimde tercih edeceğim tek firma sizlerde kesinlikle bir görüşmelisiniz.


ankara nakliyat