ofis taşıma
Kırklareli Trakya Vip Nakliyat
Şehir Kırklareli
Yetkili Nusrettin Bey
Telefon

0543 546 17 36

0543 546 17 36

Adres Cumhuriyet Caddesi Fevzi Çakmak Bulvarı, Aral Pasajı Kat:1 No:10 Kırklareli
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

25 yıllık deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğimizi ve ağımızı sürekli genişletiyoruz. VIP TRAKYA NAKLİYAT olarak gücümüzü müşterilerimizin hizmet anlayışımıza duydukları güvenden aldığımızı biliyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de standart taşımacılık anlayışının ötesinde daha zor ve karmaşık operasyonlar için lojistik çözüm arayışında iş ve çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz. Bugün, ulaşmış olduğumuz, müşterilerine kendi pazarlarında rekabet olanağı veren, katma değer yaratan entegre çözümlerle gerçek anlamda çağdaş lojistik hizmet üreten bir kurum olma konumumuzdan dolayı gururluyuz.

Kırklareli Kurumsal Nakliyat 

Profesyonel kadromuz, yeni araç filomuz ile Kırklareli kurumsal nakliyat hizmetini üstün kalitede vermekteyiz. Ofisinizi, büronuzu, fabrikanızı taşımanız için firmamızı tercih etmeniz halinde yetkili personelimiz taşınma öncesinde sizleri ziyaret etmekte ve eşyaların miktarına bağlı olarak yeterli sayıda personel ve araç ile taşınma günü gelmekte koordineli çalışılarak taşınma sonrasında yerleşmenin kolay olması için bütün eşyalar belli bir düzen içinde paketlenmektedir.

Kırklareli Şehirler arası nakliyat sırasında eşyaların uzun süre araç içinde kalacağını bilmekte ve bu süre içinde sıkışma, sarsıntı gibi nedenler ile zarar görmemesi için yeni model araçlarımızın içlerini süngerle kaplamaktayız. İçleri geniş araçlarımız ile bu hizmeti vermekteyiz.

3 Adet Yorum Var, Kırklareli Trakya Vip Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kırklareli Trakya Vip Nakliyat   18-04-2019

Kırklareli Trakya Vip Nakliyat çok dakiklerdi. Eşyalarımı sorunsuz paketlediler. Dolap gibi sökülücek eşyalarımı sorunsuz söküp taktılar. Aldıkları ücret de bu işin karşılığında hakkı. Titiz ve hızlı nakliyat hizmeti almak için sizde Kırklareli Trakya Vip Nakliyat ile iletişim kurun.


Kırklareli Trakya Vip Nakliyat   18-04-2019

Ben ilk önce Kırklareli Trakya Vip Nakliyat ve personellerine çok teşekkür etmek istiyorum aldığım en iyi hizmetti. Personeller birbiriyle uyumlu çalışmaları ve dikkatli olmaları eşyalarımız paketleme işlemi ve araca yükleme olayı kısa sürede oldu ve yeni evime güvenle teslim edildi. Başarılarınızın devamını dilerim.


Kırklareli Trakya Vip Nakliyat   25-10-2019

Kırklareli Trakya Vip Nakliyat aldığım hizmetten mutlu olduğumdan sizlere de bu firmayı önermek istiyorum. Kaliteli ekip anlayışına sahip olan bu firma eşyalarınızın zarar gelmesini önleyerek, plan oluşturarak yeni evinize kavuşmanıza sağlamaktadır. Ben bu sektör üzerinden bu firmaya güvenmeye devam edeceğim. Teşekkürlerimi tekrar tekrar iletiyorum.


ankara nakliyat