ofis taşıma
Kırşehir Atuğ Nakliyat
Şehir Kırşehir
Yetkili Günay Bey
Telefon

0538 221 0591

0 535 374 96 37

Adres Bağbaşı Mah. Nevzat Aslan Bulv. No:21/1 Merkez/kırşehir
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kırşehir ATUĞ Evden Eve Nakliyat olarak Kırşehir’de Nakliyat hizmetini veriyoruz. Kuruluşundan önce yine evden eve nakliye işiyle bireysel olarak ilgilenen, başka firmaların yanında şoför ve işçi sıfatıyla çalışan personel olarak işin içerisinden gelen kişileri özenle seçtik ve gerek müşterilerimizle olan üsluplarını gerekse işlerini yerine getirme konusunda en doğru şekilde çalışan ekibimizle Kırşehir evden eve taşımacılık ve asansörlü nakliye işleriniz için sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Parça eşya nakliyesinden, öğrenci evi taşımacılığına kadar, 1+1 ev eşyasından 6+2 ev eşyasına varana kadar geniş kapasitede çeşitli araçlarımız ile 1. kattan 25. kata kadar yükselebilen yük asansörümüzle hemen her işinizi yerine getirebilecek maksimum seviyede sermayeye sahip bir firma olarak tüm müşterilerimizin memnun bir şekilde bizden bahsetmesi için elimizden geleni yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata veren Firmamız eşyalarınızı olası aksaklıklara karşı ulusal sigorta şirketleri üzerinden sigortalattırıyoruz.

 

Kırşehir Kurumsal Nakliyat 

İşinde uzman ekibimiz ve geniş araç filomuz ile Kırşehir kurumsal nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kurumların ürün ve mallarının ülkenin her noktasından alınarak diğer noktasına nakliyesinin yapılmasını sağlamaktayız. Zamanın ne kadar değerli olduğunu bilerek asla gecikme yaşanmasına izin vermemekteyiz. Planlı çalışmakta ortaya çıkabilecek aksilikler için önceden önlem almayı ihmal etmemekteyiz.

Evini taşıması gereken kişiler için bunun yüksek maliyetli gelmesi sonucunda firmamız uygun bir çözüm olarak Kırşehir parça eşya taşımacılığı yapmaktadır. Bu hizmetimizden aynı yönde taşınacak kişiler yararlanmakta ve maliyetin çok azalması ile bütçelerine yük olmayan bir taşınma süreci yaşamaktadırlar. Kıymetli ağır eşyalarının güvenle taşınmasını isteyen kişiler de bu hizmetimizden yararlanmaktadırlar.

3 Adet Yorum Var, Kırşehir Atuğ Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kırşehir Atuğ Nakliyat   18-04-2019

Taşıma günü söz verdikleri saatte geldiler. Herşey telefonda konuştuğumuz gibi gerçekleşti. Gelen arkadaşlar güler yüzlü saygılı ve gerçekten bu işinin ehli insanlar. Kırşehir Atuğ Nakliyat firması ve personelleri titiz ve planlı olmalarından kaynaklı taşınma işlemi kısa sürede üstün başarılı hizmetle bitirdikleri için çok teşekkür ederim.


Kırşehir Atuğ Nakliyat   18-04-2019

Kırşehir Atuğ Nakliyat ve ekibine verdikleri kaliteli hizmet için teşekkür ederim. Eşyalarımı titizlikle paketleyerek dikkatlice araca yüklediler. Kısa sürede yeni adresime ulaşarak eşyalarımın kurulumu dahil bana iş bırakmadılar tek yaptığım kontrol etmekti. Personellerin hepsi uzman ve pratikti . Kesinlikle sizde görüşerek bilgi alıp karar verin.


Kırşehir Atuğ Nakliyat   25-10-2019

Kırşehir Atuğ Nakliyat yıllar içinde büyüyerek ilk baş sıraya yerleşmeye başardı. Çıkmam gereken ev çok katlı olduğundan ötürü eşyalarıma zarar gelmesinden korkuyorum. Firmayla böyle bir sorun var nasıl yardımcı olabilirsiniz diye sormadan kedileri asansörlü araçlarını sokarak böyle bir riskten beni kurtardılar. Profesyonel bir şekilde çalışan bu ekibe yapmış oldukları işten dolayı tebrik ederim.