ofis taşıma
Kırşehir Uzmanlar Nakliyat
Şehir Kırşehir
Yetkili Hayrettin Bey
Telefon

0539 867 26 36

0 535 374 96 37

Adres Kındam Mahallesi Ankara-Kayseri Caddesi No:2/1 Kırşehir
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kırşehir nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlamaya çalışan ve bu konuda diğer  nakliyat firmalarını geride bırakmayı hedef haline getirmiş bir şirketiz. Hakkımızda ne söylenirse söylensin bizler öyle bir ekibiz ki Kırşehir evden eve nakliyat hususunu herkesten daha iyi araştırıp geliştirerek uygulamaktayız. Her zaman değişikliğe uğrayan araç taşıma sistemleri ve bu sistemlerin araçlara uygulanıyor oluşu ile değişen araç kullanım prensiplerini öğrenmek adına kurslara katılım göstermekteyiz. Nakliye firması elemanları olarak her zaman diliminde tecrübemize tecrübe katmakta ve en gelişmiş teknolojilerle insanlığa hizmet etmeyi birincil amaç edinmiş bulunmaktayız. Kimi zaman ev taşıma kimi zaman ofis yer değişikliği ya da şehir değişimi gibi durumlarla karşı karşıya kalmakta ve bizden beklenilen hizmet anlayışını en prensipli şekilde yerine getirmekteyiz.

Kırşehir Kurumsal Nakliyat 

Karayollarında en çok görülen araçlar kamyon ve tırlardır çünkü Kırşehir kurumsal nakliyat genel olarak bu şekilde yapılmaktadır. Firma olarak bizler de bu hizmete uygun geniş araç filomuz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurumsal nakliyat konusunda uzman ekibimiz sizlerle sürekli iletişim halinde olarak araçların yerleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayarak hizmet vermektedirler.

Çeşitli nedenler ile Kırşehir eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Güvenli depolarımız ile bu yönde hizmet almak isteyen kişilerin yanında yer almaktayız.  Eşyaların depolarımıza getirilmesi ve paketleme aşamasında da isteyen müşterilerimizin yanlarında yer almaktayız. Havalandırma sistemi olan, düzenli ilaçlama yapılan depolarımızda eşyalarınız için maksimum güvenlik önlemleri alınmıştır ve sigorta desteği de depolama hizmetimizde de verilmektedir.

2 Adet Yorum Var, Kırşehir Uzmanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kırşehir Uzmanlar Nakliyat   18-04-2019

Kırşehir Uzmanlar Nakliyat sektörde karşılaştığım en iyi firma personelleri güler yüzlü ve eğitimli kişiler. Eşyalarıma ayrı ayrı özen göstererek hizmet verdikleri için teşekkür ederim. Kırşehir Uzmanlar Nakliyat kısa sürede taşınma işimi bitirmeleri muhteşemdi benim için rahat ve profesyonel hizmet sağladıkları için tekrar teşekkürler.


Kırşehir Uzmanlar Nakliyat   18-04-2019

Kırşehir Uzmanlar Nakliyat firması ile internet üzerinden araştırma yaparken karar vererek hizmet aldım iyiki de almışım. Personel ve firma kaliteli ve samimiydiler aldıkları ücretin hakkını vererek hizmet sunuyorlar. Sizlerde hizmet alırsanız asla pişman olmazsınız. Eşyalarıma kendi eşyaları gibi özen gösterdiler hiçbirinde hasar oluşmadı ve sorunsuz hizmet verdiler.