ofis taşıma
Kocaeli Ekintaş Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Eşref Bey
Telefon

0 262 654 04 09

0 262 654 04 09

Adres Yahya kaptan Fatih sultan mehmet cad.No 130
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ekintaş Taşımacılık olarak hizmet verdiğimiz çeyrek asırdan beridir her zaman markamızın adına yakışacak kalitede işler ile büyümeyi tercih ederek çalışmalaryaptık.Kısa zamanda işimizde olan titizliğimiz tüm çevreler tarafından farkedildi ve örnek alınan taklit edilen bir kurum haline geldik ismimizi taklit eden ve haksız kazanç sağlayan kişi ve kurumlar ile mahkemelerimiz devam etmekte ve en kısa zamanda Bu haksız kazançları misli ile geri alınacaktır.

İşimizdeki uzmanlığımızı ev taşımadaki ambalaj malzemelerimizin avrupai standartlar boyutunda olması ve uzmanlaşmış personelin bunları en güzel biçimde uygulanması ile kazanılmıştır.

 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamız üstün kalite hizmetlerini Kocaeli evden eve nakliyat alanında da devam ettirmektedir. Personel kadromuz yıllardan beri bu alanlarda kaliteli hizmetler sunduğu için, alabileceğiniz en iyi hizmetleri size sunar ve böylelikle eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşırsınız. Sizler için zorlu olan Kocaeli evden eve nakliyat süreçlerini basitleştirecek ve kafanızı rahatlatacak olan tüm yöntem ve tekniklerle eşyalarınızı taşıyoruz. Paketleme ve ambalajlama, asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat gibi hizmetlerimiz sizlerin isteklerine göre kullandığımız uzman desteklerimizdir. Firma olarak süreci tamamen profesyonel bir şekilde ilerletiyor, özel istek ve arzularınızı daima göz önünde bulunduruyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü ve memnuniyetinizin her zaman ön planda tutularak çalışıldığı firmamız ile sizlerde eşyalarınızı profesyonel hizmetler alarak taşıtabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Kocaeli Ekintaş Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kocaeli Ekintaş Nakliyat   18-04-2019

Kocaeli Ekintaş Nakliyat hem hızlı olmasından hem de fiyatından dolayı teşekkür ediyoruz. Ofis eşyalarımızı güvenli ve sağlam şekilde taşıdıkları için. Güler yüzlü ve eğitimli personeli ile gerçekten çok başarılı bulduk. Tekrar taşınma olduğunda tercih edeceğim tek firma sizlere de tavsiye ederim.


Kocaeli Ekintaş Nakliyat   18-04-2019

Kocaeli Ekintaş Nakliyat ile hizmet alarak en doğru kararı vermişim eşyalarına düşkün biri olarak zarar görecekler diye korkuyordum lakin personellerin titizliği ve güler yüzlü olması içimi rahatlattı. Anlaştığımız gün tam zamanında gelerek her bir eşyama özenle paketleme işlemi uyguladılar. Kısa sürede taşınma işlemini bitirdiler elleri hızlı olmasının yanında profesyoneller.


Kocaeli Ekintaş Nakliyat   25-10-2019

Oldukça sağlıklı ve titiz bir şekilde eşyalarımı teslim aldım. Her şeyiyle dört dörtlük bir hizmetti teşekkür ederim. Ben çok memnun kaldım güvenerek eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Kocaeli Ekintaş Nakliyat firması oldukça kaliteli bir hizmet almanızı sağlayan bir firmadır. Kesinlikle herkese tavsiye edebilirim.


ankara nakliyat