ofis taşıma
Kocaeli Güven Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Timur Bey
Telefon

0507 703 08 01

0507 703 08 01

Adres Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze ,Kocaeli ,Türkiye
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat hizmeti, Kocaeli Güven Nakliyat ile sağlanıyor. Nakliye hizmetinden yararlanabilir, güvenli şekilde hizmet alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Olur?

Kocaeli Güven Nakliyat, evden eve nakliyat hizmeti sunuyor. Peki, nasıl? Nakliye hizmeti avantajları içinde sayılabilecek olan evden eve hizmet, ürünlerinizin belirtmiş olduğunuz iki adres arasında ulaşımını sağlıyor. Bunun için yapmanız gereken, bizimler iletişime geçmek ve hizmet talep etmek.

Adresten Adrese Güvenli Teslim

Ürün teslimatında güvenlikten ödün vermiyoruz. Evden eve nakliyatta verilen iki adres, bizim için önemli. O iki adres arasında ulaşması gereken ürünlerin sorunsuz şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Nasıl mı? Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile… Firma yetkilileri ile iletişime geçtiğinizde, evden eve nakliyat için hizmet talep edeceksiniz. Kısa süre içinde sunulan detaylı bilgiler, hizmet hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak. Bu alanda deneyimli olan nakliye çalışanları ile paketleme ve diğer aşamalarda herhangi bir sorun yaşamadan direkt olarak nakliyenin gerçekleşmesi sağlanacak.

Kurumsal Nakliyat 

Tecrübeli bir nakliyat firması olarak Kocaeli kurumsal nakliyat konusunda uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Yeni ve nakliyat için özel olarak dizayn edilmiş araçlarımız ile ülkenin her noktasına ürün ve mallarınızın nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerle koordineli çalışmakta nakliyat sırasında bir gecikme yaşanmaması için gerekli önlemleri almaktayız.

Şehir içinde taşınması gereken kişilerin en kısa sürede ve eşyalarının zarar görmeden taşınabilmesi için deneyimli bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Paketleme ve ambalajlama desteği vererek Kocaeli şehir içi nakliyat yapmakta eşyaların araç içinde de güvende olması için araçların içlerini süngerle kaplamaktayız. Yetkili personelimiz taşınma sürecini yönetmekte ve bir sorun yaşanmasına izin vermemektedir.

2 Adet Yorum Var, Kocaeli Güven Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kocaeli Güven Nakliyat   18-04-2019

Kocaeli Güven Nakliyat firmasını evden eve nakliyat hizmeti almak için tercih ettik. Her biri güler yüzlü işinde uzman elemanlar.Hızlıca ambalajlayıp dikkatlice araca taşıdılar.Haklarını vermek lazım sektörde en uygun fiyattı.Kesinlikte tavsiye ediyorum ve Kocaeli Güven Nakliyat teşekkür ediyorum.


Kocaeli Güven Nakliyat   18-04-2019

İşim dolayısıyla çok sık taşınmak zorunda kalıyorum. Birçok evden eve nakliyat firmasından hizmet aldım. Fakat Kocaeli Güven Nakliyat hepsini geride bıraktı. Ofisimi merkeze taşıdılar ve hem fiyatı hem hızı oldukça iyi.bundan sonraki tercihim daima Kocaeli Güven Nakliyat sizlerde kesinlikle görüşmelisiniz.


ankara nakliyat