ofis taşıma
Kocaeli Özecik Nakliyat
Şehir Kocaeli
Yetkili Türker Bey
Telefon

0535 210 19 34

0 535 374 96 37

Adres Fatih Sultan Mh. Engin Cad. Oltu Sk. Derince / Kocaeli
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

2015 yılından bu yana müşterilerine üst düzey hizmet sunan Kocaeli Özecik Nakliyat, değişen ve gelişen sektörde marka ve hizmet kalitesinin gerektirdiği yeri alabilmek için modern teknoloji, personel eğitimi, müşterilerinin konforu ve eşyalarının maksimum korumada taşınabilmesi adına kendisini sık sık yapılandırma yeteneğine sahip bir markadır. “Yenilikçi ve Köklü” bir isim olarak Kocaeli Özecik Nakliyat, ev ve ofis taşımacılığı alanında “hız, güven ve sadakat” özelliklerini müşterilerine sunarken, sektörün genel sıkıntılarını eleyerek yepyeni bir sistem oluşturma misyonu ile bu sektöre katma değer sağlayan bir marka haline gelmiştir. Geçen yıllar içerisinde, ev ve ofis taşımacılığı sektöründe “kalite ve güven” sözcüklerinin karşılığı olarak anılmaya başlanmıştır. Özverili hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeme ilkeleri ile Kocaeli Özecik Nakliyat, İlklere imza atmaya tutkun bir markadır.

 

Kocaeli Kurumsal Nakliyat 

Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile Kocaeli kurumsal nakliyat hizmetini yüksek kalitede vermekteyiz. Her sektörün mal ve ürünlerinin nakliyesini yapmaya uygun araçlarımız bulunmaktadır. Ülkenin bütün il ve ilçeleri hizmet alanımız içinde bulunmaktadır. Gecikme olmadan zamanında teslimat yapmakta malların araçlara yüklenmesinde ve indirilmesinde personel desteği vermekteyiz.

Planlı olarak yapılmadığında nakliyat sırasında büyük sorunlar ortaya çıkabilmektedir. İşinde uzman ekibimiz bütün hizmetlerimizi planlı olarak vermekte müşterilerimiz ile koordineli çalışarak onların beklentilerinin karşılanmasını sağlamaktadır. Kocaeli Şehir içi nakliyat sırasında eşyaların taşınırken zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama desteği verilmektedir. Taşınmanın başlayacağı ve biteceği saat belirtilerek müşterilerimizin bekleyerek boşa zaman kaybı yaşaması önlenmektedir.

2 Adet Yorum Var, Kocaeli Özecik Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kocaeli Özecik Nakliyat   18-04-2019

Kocaeli Özecik Nakliyat gerçekten de işlerinde başarılı bir firma kusursuz bir hizmet için teşekkür ederim personellerinin hepsi alanında uzman kişiler eşyalarıma ayrı ayrı özen göstererek araca yüklediler yeni evimde kurulumu olanları pratikçe kurarak titiz bir biçimde bitirdiler. Sizlere şiddetle tavsiye ediyorum.


Kocaeli Özecik Nakliyat   18-04-2019

Konuşulan gün ve saatinde gelerek planlı ve dikkatle eşyalarım hiç zarar görmeden paketlenerek araca yüklendi. Çalışanların samimiyeti ve eşyalara zarar vermemek için ellerinden geleni yapmaları harikaydı. Çok memnun kaldım Kocaeli Özecik Nakliyat ve ekibine teşekkür ederim