ofis taşıma
Konya Biberci Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Ali Bey
Telefon

0506 283 10 42

0506 283 10 42

Adres Nişantaşı Mah. Şahinağa Sk. Onur Sitesi Altı No: 14/B Selçuklu - KONYA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Biberci Nakliyat;  Evden eve nakliyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Konyada  kurulan  ilk evden eve taşımacılık firmalarından olan Biberci Evden Eve Taşımacılık  uzun yıllardır  nakliyat hizmeti vermektedir. Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına rağmen Konyalı hemşerilerimizin tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamız;

Bu sektörde ilklerden olmasına rağmen zamana ve yeniliklere en hızlı ayak uyduran evden eve taşımacılık firmasıdır. Biberci Nakliyat müşterilerine asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Çok talep gören bir firma olmamızın en önemli nedeni  tamamen KENDİ ELEMANLARIMIZLA çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama adam alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız , o yüzden az iş yapalım ama temiz iş yapalım diyoruz. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Konya Kurumsal Nakliyat 

Verdiğimiz bütün hizmetlerde olduğu gibi kurumsal nakliyat hizmetinde de uzman bir ekip ile yanınızda yer almakta ve asla kaliteden ödün vermemekteyiz. Ofis, büro, fabrika, laboratuvar taşımacılığı yaparken sistemli olarak çalışmakta ve geniş bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Oluşturduğumuz sistem sayesinde eşyalar karışmadan toplanmakta ve yeni adreste de yerleştirilmesi sırasında sorun yaşanmamaktadır.

Aynı şekilde Konya ev taşıma yaparken de eşyalar için maksimum koruma önlemi almakta mobilyaların demontajı ve montajını da biz yapmaktayız. İçleri süngerle kaplı yeni model araçlarımızı da profesyonel sürücüler kullanmakta araçları en düzgün yollardan götürmektedir. Yüksek katlarda oturan kişilerin taşınmalarını kolaylaştırmak için asansörlü taşımacılık yapmaktayız.

3 Adet Yorum Var, Konya Biberci Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Konya Biberci Nakliyat   18-04-2019

Konya Biberci Nakliyat ile ofisimizi taşıdık. Üstümüzden büyük bir yük aldılar çok teşekkür ederiz. Bilgisayar ve eşyalarımızı dikkatle taşındığı için aşırı rahatladık . Emeğe saygısı olan bir firma. Her bir elamanına ayrı ayrı teşekkür ederiz ilgi ve titiz çalışmasından dolayı. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz


Konya Biberci Nakliyat   18-04-2019

Ofis eşyalarımızı taşıması için anlaştığım Konya Biberci Nakliyat güler yüzlü elemanları,eşyalarımıza dikkat etmesi ve bize verdiği çok uygun fiyatıyla teşekkür ederiz . Konya Biberci Nakliyat alanında eğitimli elemanları ile hızlı taşınma işlemi gerçekleştirmekte sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz.


Konya Biberci Nakliyat   06-08-2019

Her geçen gün artan teknolojisi ile her geçen gün yeni müşterilerine daha fazla şey katmaya devam eden Konya nakliyat son işlerinde de bana ve aileme çok yardımcı oldular. Gayet başarılı işçilikleri ile çok fazla müşteri kitlesine çok kısa zamanda ulaştılar ve işlerinde de gayet başarılılar.


ankara nakliyat