ofis taşıma
Konya Evtaş Nakliyat
Şehir Konya
Yetkili Hüsamettin Bey
Telefon

0507 220 54 16

0 535 374 96 37

Adres Nalçacı Üstgeçit Yanı Bulvar Sitesi Alt. No: 55/A Selçuklu/KONYA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evtaş Evden Eve Nakliyat olarak 1991 yılında,Konya Evden Eve Taşımacılık sektöründe, değerli müşterilerimize her zaman ilkleri sunmak istedik ve istiyoruz. 20 yıllık tecrübemizle yenilikleri takip eden personellerimiz, Konya Evden Eve Asansörlü nakliyat konusunda da uzmanlaşarak, evden eve nakliyat alanında neredeyse bir devrim olan asansör sistemini kolaylıkla uyguluyor,  eşyalarınızın veya binanın hasar görmesi gibi durumlarla sizi karşı karşıya getirmiyor.

Konya’da büro ve ev taşımacılığı alanında ilk defa K3 belgesi ile taşımacılık hizmeti vermeye başlayan Evtaş Nakliyat , evden eve nakliyat konusunda ilklerden olmuş ve bu hizmetini tüm Konyalılara sunmuştur.

 

Konya Kurumsal Nakliyat 

Oldukça büyük bir ülkemiz var ve firma olarak bizlerde firmalar için Konya kurumsal nakliyat hizmeti vererek bu büyük ülkede mallarının bir uçtan diğer uca sorun yaşanmadan nakliyesinin yapılmasını sağlamaktayız. Her sektörün mallarını taşımaya uygun yeni model geniş araç filomuzu profesyonel sürücüler kullanmaktadır. Uzman ekibimiz hiçbir sorun ve gecikme yaşanmadan nakliyat hizmetinin verilmesi için kesintisiz olarak çalışmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden verdiğimiz hizmetler arasında Konya evden eve nakliyat da yer almaktadır. Paketleme ve ambalajlama konusunda eğitim almış ekibimiz ile eşyalarınızı güvence altına aldıktan sonra eşyaların üst katlarda olması halinde asansör sistemlerini kullanarak araçlarımıza yüklemekteyiz. Şehir içinde olduğu gibi şehirler arasında da sıkıntı yaşamadan taşınabilmenizi sağlamaktayız.

3 Adet Yorum Var, Konya Evtaş Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Konya Evtaş Nakliyat   18-04-2019

Konya Evtaş Nakliyat ile ilk kez hizmet aldım ve çok memnun kaldım. Personelleri alanında uzman kişiler sökülüp takılabilen eşyalarımı hızlıca sökerek paketlediler ve ara yüklediler. Konya Evtaş Nakliyat fiyat konusunda herkese uygunluk yapıyor. Kesinlikle görüşmeden karar vermeyin.


Konya Evtaş Nakliyat   18-04-2019

Konya Evtaş Nakliyat sektörde en iyi firma hem profesyonel hemde hızlılar. Anlaştığımız gün tam zamanında gelerek eşyalarımı özenle paketleme işlemi uygulayarak dikkatlice araca yüklediler. Evden Eve Nakliyat hizmetinde püf noktalara dikkat ederek planlarına uygun hizmet sunuyorlar bence sizde Konya Evtaş Nakliyat firmasını tercih etmelisiniz.


Konya Evtaş Nakliyat   06-08-2019

Her geçen gün artan teknolojisi ile her geçen gün yeni müşterilerine daha fazla şey katmaya devam eden Konya nakliyat son işlerinde de bana ve aileme çok yardımcı oldular. Gayet başarılı işçilikleri ile çok fazla müşteri kitlesine çok kısa zamanda ulaştılar ve işlerinde de gayet başarılılar.