ofis taşıma
Kütahya Eray Nakliyat
Şehir Kütahya
Yetkili Eray Bey
Telefon

0274 224 78 89

0 535 374 96 37

Adres Hacı Hıfzı Emer Cad. Sebilerenler Camii Yanı MERKEZ / KÜTAHYA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Eray Taşımacılık, 2003 yılında kurulmuş olup, içerik olarak değerli eşya nakli, mobilya nakli, büro, fabrika, ofis taşımacılığında hizmet vermiş ve konusunda taşımacılık sektöründe belli bir trende ulaşmıştır.

Eray Taşımacılık, ofis, büro, fabrika ve evden eve taşımacılık konusunda anahtar teslim şeklinde hizmet vermektedir.

Eray Taşımacılık, dostluğu ve uzun vadeli iş birlikteliklerini ön planda tutar.Kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.. ” Uzman kadrosuyla “Eşyanız ve siz bizim için önemlisiniz” sloganı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

NEDEN ERAY TAŞIMACILIK                                         

      Genç, disiplinli, güvenilir ve profesyonel çalışanları olduğu için,
  Taşıma kalitesinden ve iş disiplininden ödün vermediği için,
  Çağdaş sistemleri kullandığı için,
  Farklı ambalajlama seçenekleri sunduğu için,
  Eşyanın yüklenmesi / indirilmesi ve seyir halinde gelebilecek hasarlara
karşı sigorta düzenlediği için…

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ERAY TAŞIMACILIK’ı tercih edebilirsiniz.

Kütahya Parça Eşya Taşımacılığı 

Evini ya da ofisini taşırken bunun maliyetinin düşük olmasını isteyen kişilerin yaralanması gereken hizmetimiz Kütahya parça eşya taşımacılığı olmaktadır. Tüm ev ve ofis eşyasını bu şekilde taşıyor olmanın yanında ayrıca bir miktar ağır eşyasını farklı bir yere göndermek isteyen kişiler için de güvenli nakliyat imkanı sunmaktayız. Tek araç ile farklı kişilerin eşyasının nakliyesini yaparak maliyeti düşürmekteyiz.

Yüksek katlarda oturan kişilerin taşınırken eşyalarım zarar görecek mi endişesini Kütahya asansörlü nakliyat yaparak ortadan kaldırmaktayız. Portatif asansör sistemlerimizi bina dışına kurmakta eşyaları kol gücü kullanmadan bu şekilde hızla araçlarımıza yüklemekteyiz. Bina asansörlerini kullanmayarak müşterilerimizin bunun için sorun yaşamasını önlemekteyiz.

4 Adet Yorum Var, Kütahya Eray Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kütahya Eray Nakliyat   18-04-2019

Eşyalarımın bir kaçını kardeşimin evine taşımam gerektiği için uygun fiyatlı ve hızlı firma ararken Kütahya Eray Nakliyat ile anlaşarak durumu izah ettim onlar çok iyi bir şekilde ilgilenerek günü ve saatte anlaştık . Taşınma günü personeller güler yüzlü ve pratik olarak hızlıca gidicek eşyaları paketleyerek araca yüklediler. Hızlı ve güvenli hizmet için teşekkürler.


Kütahya Eray Nakliyat   18-04-2019

Tavşanlıya taşınmam gerekiyordu, çok fazla eşyam yoktu ancak uygun fiyatlı nakliyat hizmeti aradım bulamadım. Bir arkadaşın önerisiyle Kütahya Eray Nakliyat görüştüm, fiyatta yardımcı oldular sağolsunlar. Taşıdılar, her hangi bir problem yaşamadım ve çok memnun kaldım.


Kütahya Eray Nakliyat   06-08-2019

her geçen gün artan teknoloji ile işçiliklerini birleştirerek her geçen gün iyiye giden bir firma. Bu firmayı seçtiğimden çok memnun kaldım ve eğer bir daha sizlere işim düşerse her zaman aklımın bir köşesinde bulunacaksınız. Sizler bende çok iz bıraktınız benim için artık çok değerlisiniz.


Kütahya Eray Nakliyat   25-10-2019

Kütahya Eray Nakliyat Firmasının ekibi kısa bir sürede evime gelerek eşyalarımı teslim aldılar. Paketleme hızlı yapıldı. Duvarlarım çizilmedi. Çalışanlarda çok saygılıydı. Yüksek paralar ödemeyip uygun fiyatla bu firma ile taşındığım için çok memnunum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Eray Nakliyat ekibine.