ofis taşıma
Kütahya Serkan Kandemir Nakliyat
Şehir Kütahya
Yetkili Serkan Bey
Telefon

0537 547 6363

0537 547 6363

Adres Yenidoğan Mh. Ragıp Gümüş Pala Cd. No : 16 Kütahya
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Serkan Kandemir NakliyatKurulduğumuz günden bu güne müşteri memnuniyetini ön planda tutup, her geçen gün kaliteyi yükseltip, taşıdığımız eşyayı/yükü kendi eşyamız  gibi benimseyip müşterilerimizi memnun etmeye çalışmaktayız. Firmamız Kütahyanın ilk asansörlü ve ambalajlı, evden eve nakliyat firmasıdır.  Kütahya içi ve 81 ile evden eve sigortalı nakliyat yaparak sektörün önde gelen firmalarındanız.

Kütahya Parça Eşya Taşımacılığı 

Taşınmanın yüksek maliyetli olduğu düşünülmekte ve alternatif çözümler aranmaktadır. Firma olarak bu arayış içinde olan kişilerin uygun maliyet ile taşınabilmesi için Kütahya parça eşya taşımacılığı yapmaktayız. Bu şekilde aynı yönde taşınacak olan iki farklı ev ya da ofis eşyası aynı araca yüklenmektedir. Tek araç kullanımı maliyeti çok fazla düşürdüğü için tercih edilmektedir.

Bir miktar eşyasını farklı bir adrese güvenli bir şekilde göndermek isteyen kişiler de bu hizmetten yararlanmaktadır. Kütahya Evden eve nakliyat sırasında olduğu gibi bu hizmetimizde de paketleme ve ambalajlama desteği vermekte eşyaların koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Nakliyatı en kısa sürede tamamlayarak müşterilerimize hızlı çözümler sunmaktayız.

3 Adet Yorum Var, Kütahya Serkan Kandemir Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Kütahya Serkan Kandemir Nakliyat   18-04-2019

Kütahya Serkan Kandemir Nakliyat ve ekibi çok iyi hizmet sağladıkları için teşekkür ederim hiç bir eşyamda çizik yoktu. Eşyalarıma kendi eşyaları gibi özen göstererek titiz hizmet sağladılar. Kütahya Serkan Kandemir Nakliyat kaliteli ve uygun fiyatla gerçekten rahat ve sorunsuz hizmet saplamasıyla taşınma işlerinde herkese önereceğim firma.


Kütahya Serkan Kandemir Nakliyat   18-04-2019

Eşyaları konusunda hassas biriyim ve eşyalarım fazla olduğu için en iyi ve uygun fiyatlı firma ararken Kütahya Serkan Kandemir Nakliyat ile karşılaştım firma ile görüşerek anlaştım. Taşınma günü tam vaktinde gelerek eşyalarımda sökülmesi gerekenleri hallederek hızlıca paketlediler ve dikkatlice araca yüklediler. Gerçekten aldığım hizmetten rahat ve sorunsuzdu sizlerde kesinlikle görüşerek bilgi alarak karar verin.


Kütahya Serkan Kandemir Nakliyat   06-08-2019

kesinlikle üstün derece personellerinin yanı sıra çok iyi işçilikleri var cidden onurlandıracak ve sizlere güven verecek işçilikleri ile adeta müşterilerini büyülüyor . ben büyülendim yani :D. Gün geçtikçe iyi ye giden performansları daha da fazla müşteri kitlesine ulaşmalarına olanak sağlayacaktır.


ankara nakliyat