ofis taşıma
Malatya Gaptekin Nakliyat
Şehir Malatya
Yetkili Ramazan Bey
Telefon

0542 522 02 30

0542 522 02 30

Adres Başharık Mahallesi. Özer Sok. Turkuaz Apt. No 27 Kat 5 Daire 18 Malatya Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hakkımızda, Gaptekin evden eve nakliyat ve taşımacılık yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile siz saygı değer müşterilerimize güvenli, itinalı, güvenilir, sigortalı ve ambalajlı taşımacılık sektöründe 1996’den beri hizmet vermektedir. Sizlere en kaliteli taşımacılık hizmeti vermeye karar verdiğimiz andan itibaren 7/24 hizmet politikamız ile deneyimli profesyonel elemanlarımız ile şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat ofis, iş yeri ve ev taşımacılığında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Malatya Parça Eşya Taşımacılığı 

Taşınması gereken ama bunun bütçesine uygun bir şekilde olmasını isteyen kişiler için Malatya parça eşya taşımacılığı hizmetini sunmaktayız. Aynı yönde taşınacak iki ev eşyasını aynı araca yükleyerek maliyeti azaltmaktayız. Bütün müşterilerimizin özel olduğunu bilerek bu hizmetimizden yararlanan kişilere de paketleme ve ambalajlama desteği vererek eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız.

Malatya Şehirler arası nakliyat hizmetimizde de parça eşya gönderimi çok olmaktadır. Öğrencisine eşya gönderecekler, yazlığına eşya götürecek kişiler bu eşyaların zarar görmeden taşınması için firmamızı tercih etmelidirler. Ülkenin her il ve ilçesine hizmet götürüyor ve eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Karayoluna çıkacak araçlarımızı da sürekli yeniliyor içlerini süngerle kaplayarak güvenliği arttırıyoruz.

3 Adet Yorum Var, Malatya Gaptekin Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Malatya Gaptekin Nakliyat   24-04-2019

Malatya Gaptekin Nakliyat firmanız yeni adresimize taşındım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İlk ev taşıma tecrübemiz başarıyla tamamlandı. Kesinlikle herkese tavsiye edilir. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar dilerim.


Malatya Gaptekin Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar, Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Malatya Gaptekin Nakliyat firmanız ve ekibine teşekkür ediyorum. Genel olarak çok memnun kaldık. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İlk ev taşıma tecrübemiz başarıyla tamamlandı. Kesinlikle herkese tavsiye edilir. Eşyalarınızı ise sorunsuz emanet edebilirsiniz. Başarılarının devamını dilerim.


Malatya Gaptekin Nakliyat   06-08-2019

bir çok kere ev taşıdım ailem ile birlikte ama ben bu sektörde bu şirket kadar başarılı olan bir şirket daha görmedim cidden müşterileri için terlerinin son damlalarına kadar çalışarak sadece bizleri yani sadece müşterilerini düşünerek hareket eden bir personel toplulukları var.


ankara nakliyat