ofis taşıma
Malatya Lider Nakliyat
Şehir Malatya
Yetkili Mehmet Ali Bey
Telefon

0422 336 40 88

0422 336 40 88

Adres Nakliyatçılar Sitesi No.22 MALATYA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Malatya Lider Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu güne Malatya’da evden eve nakliyat sektöründe öncü firma olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Tecrübeli ve dinamik ekibimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Malatya’da evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Hedefimiz evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat konularında Malatya nakliyat firmaları arasında adımız gibi “Lider” firma olmaktır.

Taşınmayı düşünüyorsanız hiç dert etmeyin evden eve nakliyat Malatya Lider Nakliyat sayesinde sorun olmaktan çıkıyor.

Uzman ekspertiz ekibimiz eşyalarınızı inceler ve fiyatlandırma yapar. Sonrasında deneyimli ekibimiz eşyalarınızı titiz bir şekilde ambalajlar ve dikkatlice taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Lider Nakliyat Malatya ili’ne bağlı bir merkez ilçe olan Yeşilyurt nakliyat konusunda güvenle hizmet sunmaktadır. Doğuda Battalgazi, batıda Akçadağ ve Doğanşehir, güneyde Çelikhan ve Adıyaman ili, kuzeyde ise Yazıhan ilçesi ile çevrilidir olan Yeşilyurt ilçesine profesyonel nakliyat hizmetimizi güvenle sunuyoruz.

Malatya Parça Eşya Taşımacılığı 

Eşyalarınızın tümünü ya da bir kısmını taşımak istiyorsanız ve bunun için yüksek bütçeler ayırmak istemiyorsanız çözüm Malatya parça eşya taşımacılığı olacaktır. Aynı araca farklı kişilere ait eşyaların yüklenerek taşınıyor olması maliyeti düşürmektedir. Bu hizmeti aldığım zaman eşyalarım kaybolur karışır düşüncesi asla olmamalıdır. Çünkü ekibimiz bu hizmeti titizlik ile vermektedir. Yetkili arkadaşlarımız eşyaların araçlara yerleştirilmesini denetlemektedir.

Müşterilerimizin içlerinin rahat ettiği bir taşınma olayı gerçekleştirmek hedeflerimiz arasındadır. Bu nedenle de Malatya sigortalı evden eve nakliyat yapmaktayız. Eşyalarının sigorta kapsamında olarak taşındığını bilmek müşterilerimizin içlerini rahatlatmaktadır. Gerçek değerinden sigorta yapmakta ve olası hasarların sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız.

3 Adet Yorum Var, Malatya Lider Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Malatya Lider Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar, Malatya Lider Nakliyat firmanız ile taşındım. Genel olarak çok memnun kaldım. Başarılı bir taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye edilir. Eşyalarınızı tereddütsüz şekilde emanet edebilirsiniz. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Malatya Lider Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar, Zamanında, herhangi bir şekilde aksama olmadan çalışan bir firma. Yaptıkları işlerden çok memnun kaldım. Nakliyat için verdikleri fiyat da gayet uygundu. Malatya Lider Nakliyat firmanıza çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye edilir. Başarılarının devamını dilerim.


Malatya Lider Nakliyat   06-08-2019

gün geçtikçe artan teknolojinin de getirdiği yeni çeşit araçlar ile de beraber sadece personel topluluğu ile değil her şeyleri ile beni ve ailemi büyülemeyi başardı bu şirket üstün derece de eğitimli personelleri ile sadece mükemmel bir işçilik ile biz müşterilerini düşünerek hareket ediyorlar


ankara nakliyat