ofis taşıma
Manisa Akıncıbey Nakliyat
Şehir Manisa
Yetkili Salih Bey
Telefon

0532 058 73 26

0532 058 73 26

Adres Ragıp Bey Mahallesi, 21.Sk No:103/C 45200 Akhisar/Manisa
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Manisa ilimizden tüm illerimize kusursuz ve sigortalı bir şekilde taşımacılık hizmeti sunan profesyonelManisa evden eve taşımacılık firması, bu sayede kuruluş döneminden günümüze dek Manisa ilimizden ve internet dünyası üzerinden en çok tercih edilen evden eve nakliyat firmasıdır.

Profesyonel anlamda taşımacılık hizmeti sunulan Manisa evden eve nakliyat firmasından bu sayede şehiriçi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini güvenle alabilmekte ve ayrıca taşımacılık hizmet bedelini ise, tercihiniz doğrultusunda Manisa evden eve nakliyat firması kurumsal web sitesi üzerinden gerçekleştirebilmektesiniz.

 

Manisa Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliyat sektörüne yenilikler getirmeye devam ediyor uygun maliyetli taşınmak isteyen kişilere Manisa parça eşya taşımacılığı ile uygun çözümler sunuyoruz. Hizmet kalitemizi asla düşürmüyor paketleme ve ambalajlama desteğini bu hizmetimizden yararlanan kişilere de veriyoruz. Eşyaların maksimum güvenlik önlemi alınarak taşınmasını sağlıyoruz. Araç filomuzu sürekli yenileyerek araç içinde olduğu süre içinde de güvende olmasını sağlıyoruz.

Eşyalarınızı yeni adresinize taşımadan önce bir süreliğine güvenli bir yerde kalması gerekiyorsa Manisa eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Depolarımızın korumalı olması ile içinde olduğu süre boyunca eşyalar güvende olacaktır. İstediğiniz zaman depolarımıza koyabileceğiniz eşyalarınızı yine istediğiniz anda aynen bıraktığınız gibi hiç zarar görmeden alabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Manisa Akıncıbey Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Manisa Akıncıbey Nakliyat   24-04-2019

Manisa Akıncıbey Nakliyat firmanız ile taşındım. Genel olarak çok memnun kaldım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Personeller ise işlerini severek yapıyorlar başarılı bir hizmet verdiler bize. Kendilerine çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Manisa Akıncıbey Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar, Manisa Akıncıbey Nakliyat firmanız ile taşındım. Başarılı bir taşınma işlemi oldu. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Çok memnun kaldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Personeller ile çalışmak güzeldi. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar


Manisa Akıncıbey Nakliyat   06-08-2019

Bu firmayı çok yakın zaman da tercih ettim ve ben de dahil ailemde çok memnun kaldık . yaptıkları işte sadece bizleri yani müşterilerini düşünen bir personel topluluğu ile sadece biz müşterileri için uğraşıyorlar ve sadece bizim iyiliğimizi düşünüyorlar onlar anladım ki bizler için varlar .


ankara nakliyat