ofis taşıma
Manisa Hanedan Nakliyat
Şehir Manisa
Yetkili Faruk Bey
Telefon

0553 418 15 08

0553 418 15 08

Adres Arda Mah. 3217 Sok. No:1/A Şehzadeler / Manisa
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Genç dinamik ve alanında uzman elemanları ile Manisa bölgesinde nakliyat sektöründe şüphesiz lider kuruluşlardan biridir.

2012 yılında kurulan Manisa Hanedan Nakliyat başta Ege bölgesi olmak üzere Tüm türkiye geneline hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Manisa Hanedan Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

Profosyonelliğimiz ve titiz çalışmamız ile evden eve, ofisden ofise, şehirden şehire nakliye işlerinizi siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz.

Manisa Parça Eşya Taşımacılığı 

Taşınması gereken kişilerin bu sırada bütçelerinin zorlanmasını önlemek adına Manisa parça eşya taşımacılığı hizmetini veriyoruz. Şehir içinde ya da şehirler arasında aynı yönde taşınacak eşyaları aynı araca yüklüyor ve maliyeti en aza indiriyoruz. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi bunda da eşyaları görmeden fiyat belirlemiyor ve sonradan ilave maliyetler çıkartmıyoruz. Paketleme ve ambalajlama desteği veriyoruz.

Firmanızın eşyalarının ve mallarının güvenli olarak taşınmasını istediğinizde uzman ekibimiz ile Manisa kurumsal nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sunduğumuz uygun fiyatlı çözümler ile müşterilerimizin mallarını ülkenin her noktasına en kısa sürede taşımaktayız. Araçlarımızın her sektörün mallarını taşımak için özel olarak dizayn edilmekte ve malların araç içinde güvende olması sağlanmaktadır.

1 Adet Yorum Var, Manisa Hanedan Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Manisa Hanedan Nakliyat   06-08-2019

her geçen gün ilerleyen bu teknoloji ile beni çok şaşırtarak çok fazla hassas ve titizlik ile paketlenen eşyaları çok nazik bir şekilde yeni adreslerinize taşıyorlar ve sizler gayet rahat oluyorsunuz sizlerin hiç stres yapmasına gerek kalmıyor her şeyi onların ellerine bırakıyorsunuz onlar sizin için her şeyi çok iyi bir şekilde yapıyor.


ankara nakliyat