ofis taşıma
Mardin Şeker Nakliyat
Şehir Mardin
Yetkili Ziya Bey
Telefon

0530 845 57 95

0530 845 57 95

Adres Yeni Yol Cd. No:221 Saraçoğlu Mahallesi Merkez/Mardin
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşınma işlemi, birçok insan için büyük bir sorun teşkil etmektedir. Yeni ev ya da ofislerine geçmek isteyen insanlar, çoğu zaman kendi çabalarıyla bu işlemi gerçekleştirmek isterler. Oysa ciddi iş kazalarına ve zaman kayıplarına neden olabilecek bu durum son derece tehlikelidir. Tüm bunların bilincinde olarak, Mardin  Şeker Nakliyat firmamız sizi yeni yuvanıza güvenli bir şekilde taşımaktadır. Taşımacılık firmamız  Mardin  ve çevresindeki  nakliyat  işlerini yürütmekte olup, bu hususta yılların deneyimine ve güvenine sahiptir. Kullandığı teknolojik taşıma unsurları ile yüksek kattaki evlerine de taşınmanızı kolayca sağlayan Mardin  asansörlü  nakliyat firması, aynı zamanda paketleme ve demontaj gibi hizmetleri ile de  nakliyat  işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Mardin Parça Eşya Taşımacılığı 

Kaliteli nakliyat hizmetini uygun fiyat ile birleştiren Mardin parça eşya taşımacılığı hizmetini evini, ofisini taşıması gereken kişilere olduğu gibi bir miktar eşyasını başka bir adrese göndermek isteyen kişilere de sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve bütün eşyaların güvende olması için paketleme ve ambalajlama desteği veriyoruz. Üst katlarda olan eşyaların sıkıntı yaşanmadan taşınması için asansörlü nakliyat yapıyoruz.

Şehir içi nakliyat sırasında en hızlı şekilde taşınmanızın sonuçlanması için geniş bir ekip ile hizmet veriyoruz. Yapacağımız planı tam olarak uyguluyor ve aksilik yaşamasına izin vermiyoruz. Araçların içlerini süngerle kaplıyor ve eşyaların araç içinde olduğu süre içinde güvende olmasını sağlıyoruz.

3 Adet Yorum Var, Mardin Şeker Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Mardin Şeker Nakliyat   24-04-2019

Mardin Şeker Nakliyat Firmanız ile Savur ilçesine yeni adresimize hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Telefon görüşmelerinden sonra fiyat bilgileri ile bana çok güven veren ve fiyat uygunluğu sağlayan Şeker Nakliyat ile taşınmayı karar verdim. Hiç bir sorun yaşamadık. Kendilerine gösterdikleri özenden dolayı teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.


Mardin Şeker Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar Şeker Nakliyat firmanız ile taşındım. Çokta memnum kaldım. İşini severek yapıyorlar. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Personeller çok çalışkan ve anlayışlı karşıladılar. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Mardin Şeker Nakliyat   06-08-2019

evden eve yeni eşyalarınız mükemmel olan o yeni eşyalarınız son derece titizlik ile ve itina ile yeni adreslerinize taşıyorlar ve son derece profesyonel işçilikleri ile adeta bizleri etkilemeyi başarıyorlar . onlar sadece bizler için uğraşıyor ben onu anladım ben bu kadar saygı sevgi ve güler yüzlülüğü hiç bir yerde görmedim


ankara nakliyat