ofis taşıma
Mardin Yıldız Nakliyat
Şehir Mardin
Yetkili Veysel Bey
Telefon

0538 620 61 21

0538 620 61 21

Adres 3 Mart Mah My Office İş Merkezi Altı No 15, 47200 Artuklu/Mardin
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Mardin Yıldız Nakliyat 2001 yılında Mardin’de kurulmuş olan firmamız, nakliye sektöründe en iyi işçilik ve cazip ödeme imkanlarını bir araya getirip, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak sektörde bir marka olmak ve bunu başarmak için yola çıkmıştır.

Gerek araç filomuz gerekse uzman kadromuz ile her geçen gün performansımızı arttırarak müşterilerimize sıfır hata ile hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Mardin Parça Eşya Taşımacılığı 

Eşyalarınızın güvenli olarak taşınmasını istiyor ve bunun için uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız Mardin parça eşya taşımacılığı hizmetimizden yararlanmalısınız. Bu hizmette aynı yönde gidecek eşyalar bir araç içine yüklenmektedir. Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen kişilere paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Kaliteli malzeme kullanarak paketleme yapmakta eşyaların tam olarak korunmasını sağlamaktayız.

Mardin Nakliyat hizmetini yeni model araçlarımız ile veriyor ve şehir içinde olduğu gibi şehirler arası karayoluna çıkacak araçlarımızın içlerini süngerle kaplayarak koruma düzeyini yükseltiyoruz. Koordineli çalışıyor hiçbir aksilik olmasına izin vermiyoruz. Ekibimizi işinde en iyi kişiler arasından seçerek hizmet kalitemizi asla düşürmüyoruz. Güvenilir olmanın önemini bilerek müşterilerimize verdiğimiz sözlerde duruyoruz.

5 Adet Yorum Var, Mardin Yıldız Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Mardin Yıldız Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar, Uzun uğraşlar sonucunda Mardin Yıldız Nakliyat ile anlaştık ve taşınma günü gerçekten işinde tecrübeli personelleri ile gelip bizi hiç uğraştırmadan başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Ben çok memnun kaldım verdikleri hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Mardin Yıldız Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar, Mardin Yıldız Nakliyat firmanın sahibini ve ekiplerine öncelikle şunu söylemek istiyorum. Hiçbir sorun yaşamadık kendilerine gösterdikleri özenden dolayı teşekkür ederim. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi çalışmalar dilerim.


Mardin Yıldız Nakliyat   24-04-2019

Mardin Yıldız Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdikleri hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim ve çokta memnun kaldım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Başarılarının devamını dilerim. Tavsiye edilir.


Mardin Yıldız Nakliyat   06-08-2019

her geçen gün gelişen bu sektör de ki işçilik sadece sanki bu şirkete uğramış gibi üstün derece profesyonel işçilikleri ile sadece biz müşterilerini düşünen bir firma ve sadece bizler için yani müşterileri için uğraşıyor ben tercih etmenizi öneririm üstün derece de bir işçilikleri var


Mardin Yıldız Nakliyat   25-10-2019

Mardin Yıldız Nakliyat aldığım hizmet olağan üstü olup nakliyat eylemini sonlandırarak beni mutlu bir şekilde bırakmayı başardılar. Verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederim. Eşyalarım hasar görmeden bu ekip arkadaşlarına nasıl bıraktıysam o şekilde buldum. Teşekkürlerimi iletiyorum.


ankara nakliyat