ofis taşıma
Mersin Star Profesyonel Taşımacılık
Şehir Mersin
Yetkili Orhan Vangölü
Telefon

0324 232 40 80

0 535 374 96 37

Adres Akkent Mah. Hüseyin Okan Merzeci Bulv. No.747/4 (Mersin Valiliği Karşısı) Yenişehir MERSİN
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kuruluşu 90’lı yıllara dayanan bir şirket olarak başarımızı, bu güne kadar gelebilmemiz deki en büyük destekçimiz olan ve bu aileye dahil olan müşterilerimize borçluyuz.

Tek bir araçla çıktığımız bu yolda ilkelerimiz ve prensiplerimiz sayesine Türkiye’nin en büyük sermayeli sayılı nakliye firmaları arasında olmanın gururunu yaşıyoruz. Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz hiç bir işimizde müşterilerimizi yarı yolda bırakmadık. Söz verdiğimiz gibi tam zamanlı ve kusursuz hizmet sunduk.

Daha iyisi için daha çok çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

 

Mersin Evden Eve Nakliyat

Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana aktif olarak Mersin evden eve nakliyat hizmetleri vererek kendimizi bu alanda ihtiyaçları olan vatandaşlarımıza tanıttık. Her geçen gün artan Mersin evden eve nakliyat taleplerinize en iyi şekilde çözümler üretebilmek adına kendimizi geliştirmekteyiz. Firma olarak kafamıza göre işler değil, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sağlayacak olan yöntem ve tekniklerle profesyonel bir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu yüzden firmaların arasından tercih edilebilecek bir firma olarak görülmekteyiz. Sizlere hizmet vermenin önemli kurallarını iyi biliyoruz ve personellerimizi de bu standartlara uygun kişilerden seçiyoruz. Hemen firmamıza ulaşarak evinizi sorunsuz bir şekilde taşıtmaya başlayabilir ve keyifli sürecin tadını çıkartabilirsiniz.

4 Adet Yorum Var, Mersin Star Profesyonel Taşımacılık

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Mersin Star Profesyonel Taşımacılık   24-04-2019

Mersin Star Profesyonel taşımacılık firmanız ile Akdeniz ilçesine taşıttım. Personeller ile çalışmak çok güzeldi. İşini severek yapıyorlar. Hızlı ve sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleşti. memnun kaldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İyi Çalışmalar dilerim.


Mersin Star Profesyonel Taşımacılık   24-04-2019

Merhabalar , Mersin Star Profesyonel Taşımacılık firmanız ile taşındım. Verdikleri hizmetten dolayı çok memnun kaldım ve çok teşekkür ederim. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. bardağım kırılmadı bile diyebilirim. Yeniden taşınacak olursam eğer tek tercihim Mersin Star Profesyonel Taşımacılık.


Mersin Star Profesyonel Taşımacılık   06-08-2019

her geçen günün hatırına her geçen senenin hatırına her defasında yaptıkları hatalar ile kazandıkları tecrübelere ile kendilerine bir şeyler katmayı başarabilen nadir şirketlerden biri ciddi anlamda profesyonel personelleri ile ciddi anlamda ortaya profesyonel bir işçilik çıkarıyorlar son derece mükemmel


Mersin Star Profesyonel Taşımacılık   03-10-2019

Merhabalar Mersin Star Taşımacılık Firma Yetkilisiyim ! Firma Bilgilerimiz Yanlış Belirtilmiş firma Yetkilimiz Orhan Vangölü Lütfen Düzeltilmesini Talep Ediyorum !