ofis taşıma
Muğla Elit Nakliyat
Şehir Muğla
Yetkili Gökhan Bey
Telefon

0530 344 45 75

0530 344 45 75

Adres terzialiler mah. 159. sokak no:2 Ortaca - MUĞLA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve Ortaca Nakliyat uzman kadrosu sayesinde taşınma sırasında kullanılan malzemeleri ve diğer tüm özellikleri ile müşterilerine Sorunsuz Nakliyat sözü vermektedir. Bizi daha yakından tanımak için sitemizde ilgili bölümlere gidebilir, bizi telefonla arayabilir , istersenizde iletişim formumuzu kullanarak evden eve nakliyat konusunda bizim size dönmemizi bekleyebilirsiniz.

 

Muğla Parça Eşya Taşımacılığı 

Nakliyat sektöründe verilen hizmetler arasında Muğla parça eşya nakliyat da yer almaktadır. Bu hizmetin amacı tüm ev eşyasını ya da bir miktar eşyasını ekonomik olarak taşımak isteyen kişilere çözüm sunmaktır. Firma olarak araçlarımızın içlerinin geniş olması ile bu hizmeti vermekteyiz. Şehir içinde ve şehirler arasında taşınacak eşyalarınızı aynı yönde taşınacak diğer eşyalar ile aynı araç içine yükleyerek size uygun çözümler sunmaktayız.

Bütün hizmetlerimizde teknolojik imkanlardan yararlanmaktayız. Eşyaların üst katlarda olması halinde Muğla asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye sokmaktayız. Portatif asansörlerimizi bina önüne getirmekte bina asansörlerini asla kullanmamakta bu konuda bina yöneticileri ile sıkıntı yaşamanıza izin vermemekteyiz. En kısa sürede eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktayız.

4 Adet Yorum Var, Muğla Elit Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Muğla Elit Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar, Muğla Elit Nakliyat firmanız ile yeni adresimize hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Genel olarak çok memnun kaldım. Eşyalarımı ise hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kendilerine teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Kesinlikle Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Muğla Elit Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar , Kızımın öğretmen olarak atanması sonucuyla Muğla'dan Eskşehir'ya taşınmak için bize yardımcı olacak firma ararken çok kıymetli Muğla Elit Nakliyat'ı buldum. Dost tavsiyeleriyle ve kendileriyle görüşmelerinde gayet güzleryüzlü ve güven verici hal aldı. Fiyat uygunluğu ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.


Muğla Elit Nakliyat   06-08-2019

gayet mükemmel işçilikleri ve son derece güler yüzlü personelleri ile insanın içini ısıtan bir havaları var ve gayet de bunun yanı sıra mükemmel bir işçilikleri var son derece profesyonel işçileri ile bu sektörde ün salmış çok az şirketlerden biri olarak görüyorum ve kısa süre içinde çok fazla müşteri havuzuna erişmiş şekildeler


Muğla Elit Nakliyat   25-10-2019

Bu Firma hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirdi. Genel olarak çok memnun kaldım. Personeller ise çok çalışkan ve pratikti. Kendilerine çok teşekkür ederim. Onlarla çalışmak çok iyiydi, kesinlikle herkese tavsiye ederim. İyi çalışmalar dilerim.


ankara nakliyat