ofis taşıma
Muş Eflatun Nakliyat
Şehir Muş
Yetkili Abdullah Bey
Telefon

0546 789 25 38

0546 789 25 38

Adres Cumhuriyet Cd. 90-106 Kültür Mahallesi Merkez/Muş
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sektöründe artan firma sayısı ve düşen kalitenin aksine her zaman en iyi kaliteyi sunmaya çalışan Eflatun Nakliyat firmamız Eflatun tadında bir taşınma serüveni sunmaya çalışıyor. Eşyalarınızı yerleştirmeden taşımaya, demonte sürecinden yeniden yerleştirmeye varıncaya kadar her anlamda titiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Markalaşma sürecimizi başarılı bir şekilde tamamlayarak hem ülkemiz hem de müşterilerimiz için en iyisi olmaya çalışıyoruz. Sigortalı taşımacılık, depolama, ofis taşımacılığı gibi ek hizmetler ile nakliyat sektörüne geniş bir anlam yüklediğimiz gibi müşterilerimizin memnuniyeti için onların ihtiyaçlarına da pratik çözümler üretmeye çalışıyoruz. Sizde hizmet kalitemizi görmek ve sorunsuz bir taşınma süreci yaşamak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

 

Muş Şehir İçi Nakliyat 

Oturduğu şehir içinde evini ya da ofisini taşıması gereken kişiler için Muş şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. İşinde uzman ekibimiz ile eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için özel teknikler ile paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. İçleri geniş ve yeni model araçlarımız ile eşyaların nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Kesintisiz hizmet vererek en uygun zaman içinde taşınmanızı gerçekleştirmekteyiz.

Plazalar ve rezidanslar gibi çok yüksek binaların üst katlarında yaşayan kişiler için özel asansör sistemlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Muş Asansörlü nakliyat yaparak eşyaların kol gücü ile merdivenlerden indirilmesi ya da çıkartılması sırasında ortaya çıkabilecek kazaları önlemekteyiz. Zamandan tasarruf yapmakta ve taşınma olayının en kısa sürede sonuçlanmasını sağlamaktayız.

4 Adet Yorum Var, Muş Eflatun Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Muş Eflatun Nakliyat   24-04-2019

Muş Eflatun Nakliyat firmanız ile taşındım. Firmanızın sahibi ve ekiplerine çok teşekkür ederim. Gerçekten de o kadar temiz iş çıkardılar ki teşekkür etmek içimden geldi. Benden sonra da evini ya da işyerini taşıtacak olan kişilere firmaya rahatlıkla güvenebileceklerini söyleyebilirim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Muş Eflatun Nakliyat   24-04-2019

Fiyat ve kalite. Muş EflatunNakliyat firma zamanında kapıdaydı. Tüm arkadaşlar yakından ilgili alakalı. Her işte olduğu gibi ne beklediğiniz de önemli tabi ki. Ben tüm eşyalarımı önceki taşınmam dan tecrübe olarak kutulamıştım, kırılacakları ayrı renkte bant ve koli ile işaretlemiştim. İlk evde giriş kattan diğer eve giriş üsütünden 4. kata tek problem yaşamadan taşındım. Hatta gardolap ayarı için tekrar gelir misiniz dediğimde tek kelime etmeden geldiler ilgilendiler sağolsunlar. İlgili ve tecrübeli bir firma kesinlikle tavsiye ederim.


Muş Eflatun Nakliyat   06-08-2019

geçen günlerin hatırına her geçen sene diğer senelere oranla daha da fazla şey yaparak her geçen sene üzerilerine daha da fazla şey katarak her sene daha iyisini yapmaya çalışan bir personel topluluğu var üstelik çok güler yüzlü ve çok hoşgörülü bir şekilde işlerini titizlik ile yapıyorlar


Muş Eflatun Nakliyat   25-10-2019

Muş Eflatun Nakliyat çalışma arkadaşları ile birlikte kaliteli hizmet almanızı sağlıyor. Nerede olursanız olun iletişime geçtikten kısa süre içinde geri dönüş yaparak eşyalarınızı araçlarının içine yerleştirmektedirler. Ben aldığım hizmetten çok mutlu kalarak çevremdeki bütün herkese önerdim. Onlarda nakliyatını gerçekleştirdikten sonra mutlu bir şekilde ayrıldılar.


ankara nakliyat