ofis taşıma
Osmaniye Çınar Taşımacılık
Şehir Osmaniye
Yetkili Ali Bey
Telefon

0328 813 7555

0328 813 7555

Adres Esenevler Mh. Kemal Satır Cd. 23/A Osmaniye
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Genel Müdürlüğünü Ali İŞÇİ’nin yaptığı Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık, kısa bir sürede osmaniye de evden eve taşımacılık firmaları arasında birinci sıraya çıkmıştır. yaptığı mantıklı ve teknolojik çözümlerle, temiz ve dürüst çalışma prensibiyle osmaniye de siz değerli müşterilerimize Evden Eve Taşıma hizmetini en güzel şekilde sunmuştur.

Firmamızda Genç ve dinamik bir ekip çalışmaktadır. konusunda uzman exper, mobilyacı ve taşıyıcı personel evinizi layıkıyla ve en güzel şekilde taşımak için size hizmet vermektedir. firmamızda 1 Genel Müdür, 2 Grup Şefi Eksper, 2 Mobilyacı ve 10 Taşıyıcı Personel bulunmaktadır. sizi ve eşyalarınızı önemsediğimizden işinin ehli kişilerce çalışmaktayız. Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat. ilkesini dürüstlük üzerine belirlemiştir. Temel İlkemiz dürüst ve temiz çalışma, işi zamanında ve tam teslim etme en önemlisi müşteri memnuniyetidir.

DÜRÜSTLÜĞÜN OLMADIĞI YERDE BİZ YOKUZ sloganıyla yola çıkan firmamız. bu çalışma sistemiyle Osmaniyemizde Evden Eve Taşıma konusunda 1 numara olmuştur.

Osmaniye Şehir İçi Nakliyat 

Yaşadığınız şehir içinde taşınmanız gerektiğinde firma olarak Osmaniye şehir içi nakliyat hizmetimiz ile sizlerin sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Alanında uzman bir ekip ile çalışmakta eşyalarınızın tam koruma altına alınarak taşınması için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Üst katlarda olan eşyaları asla bina asansörlerini kullanmadan kendi asansör sistemlerimiz ile taşımaktayız.

Osmaniye Nakliyat yapmaya uygun olan yeni model içleri geniş araçlarımız ile eşyalarınızın sıkışmadan ve sarsılmadan nakliyesini yapmaktayız. Planlı çalışmakta olduğumuzdan çıkabilecek aksilikleri bilmekte ve önlemler almaktayız. Müşterilerimizin zaman kaybı yaşamaması için geniş bir kip ile hizmet vermekte işimizi en kısa sürede sonuçlandırarak onların normal hayatlarına devam edebilmelerini sağlamaktayız.

4 Adet Yorum Var, Osmaniye Çınar Taşımacılık

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Osmaniye Çınar Taşımacılık   24-04-2019

Osmaniye Çınar Taşımacılık Nakliyat firmanız ile taşındım. Firmanızın sahibine ve ve ekibine sonsuz teşekkürler. Kilometrelerce yolu zamanında ve hasarsız geldikleri için minnettarız. Ayrıca iletişim ve güven tercih sebebidir. Kesinlikle herkese tavsiye edebilirim. İyi Çalışmalar.


Osmaniye Çınar Taşımacılık   24-04-2019

Merhabalar, Osmaniye Çınar Taşımacılık firmanız ile taşındım. Gerçekten memnun kaldım. Verilen hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi çalışmalar.


Osmaniye Çınar Taşımacılık   07-08-2019

gün geçtikçe artan teknolojinin yanı sıra gün geçtikçe artan tecrübeleri ile de kendilerin den her yerde müşterilerine bahsettirmeyi başarıyorlar . oldukça samimi ve güler yüzlü personelleri ile oldukça verimi bir işçilik ile biz müşterilerini memnun etmeyi başarıyorlar


Osmaniye Çınar Taşımacılık   25-10-2019

Osmaniye Çınar Nakliyat ile taşındım. Ekip arkadaşlar gayet başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirdiler. Eşyalarım gayet sapasağlam bir şekilde teslim aldım. Verdiğiniz hizmetten dolay hepinize sonsuz teşekkürler bir daha taşımam olursa yine ararım sizi. Kesinlikle tavsiye ederim.


ankara nakliyat