ofis taşıma
Niğde Nakliyat
Şehir Niğde
Yetkili Talat Bey
Telefon

0388 232 26 05

0 535 374 96 37

Adres Aşağı Kayabaşı Mah Süleyman Fethi Cad.Acer Apt Altı No: 51 Merkez / Niğde
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Niğde Evden Eve Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri, geriye bıraktığı yıllar da nakliye sektörüne damgasını vurarak, arkasına müşteri memnuniyetini ve güvenini alarak iş hayatına kendinden emin adımlarla devam etmektedir. Yaptığı çalışmalar ve yenilikler ile Niğde’de pek çok rakip firmayı geri de bırakarak, Niğde başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Taşınacağınız evi bulmak kadar evinizi güvenle teslim edebileceğiniz doğru ve kaliteli bir evden eve taşımacılık firmasını bulmak da oldukça zordur. Ancak bu konu da biz tecrübemiz ile pek çok firmayı geride bırakarak buradayız ve ihtiyacınız olan taşımacılık konusunda sizler için hizmete hazırız.

 

Niğde Şehir İçi Nakliyat 

Profesyonel kadromuz ile verdiğimiz hizmetler arasında en çok talebi Niğde şehir içi nakliyat görmektedir. Firmamızı tercih eden kişiler sıkıntı yaşamadan ve eşyaları zarar görmeden en kısa süre içinde taşınma olayının sonuçlanması ile memnun olmaktadırlar. Bütün müşterilerimize paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Paketlemenin uzman kişiler tarafından yapılması koruma düzeyini arttırmaktadır.

Kimi zaman ihtiyaç duyduğunuz Niğde eşya depolama hizmetini korumalı ve geniş depolarımız ile sunmaktayız. Eşyaların depolarımızda olduğu süre içinde güvende olması için üst düzey güvenlik önlemleri almakta ve ayrıca sigorta desteği de sunmaktayız. Eşyaların depolarımıza getirilmesi ve almanız sırasında da ekibimiz ve araçlarımız ile yanınızda yer almaktayız.

3 Adet Yorum Var, Niğde Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Niğde Nakliyat   24-04-2019

Firmanız Niğde Nakliyat ile taşındım. Genel olarak çok memnun kaldım. Sabah belirttikleri saatte direk evime geldiler ve eşyaları güzel bir şekilde paketleyip kolilediler. Sıfır kutu kullandılar bu şekilde eşyalarımda kirlenmemiş oldu. Gerçekten de o kadar temiz iş çıkardılar ki teşekkür etmek içimden geldi. Benden sonra da evini ya da işyerini taşıtacak olan kişilere firmaya rahatlıkla güvenebileceklerini söyleyebilirim.


Niğde Nakliyat   24-04-2019

Niğde Nakliyat firmanızı daha önce de bu firmayı tercih etmiştim ve memnun kaldım, şimdide aynı şekilde memnun kaldım. Tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim . iyi çalışmalar dilerim.


Niğde Nakliyat   06-08-2019

gün geçtikçe aldıkları tekliflerin artması ve her seferinde kazandıkları tecrübe ile her defasında daha da fazla şey yaparak kendilerini her zaman zirvede tutan bir şirket . bildiğiniz üzere bu sektörde yükselmek çok zor ve bu şirket kısa zaman içinde bunun en iyisini yaparak bizleri memnun etmeye devam ediyorlar