ofis taşıma
Niğde Öncü Sevinç Nakliyat
Şehir Niğde
Yetkili Tahsin Bey
Telefon

0506 167 5778

0506 167 5778

Adres ESKİ TERMİNAL CADDESİ DOĞANSOY APARTMANI KAT:1 NO:1 [Eski KÖŞEM MARKET ÜSTÜ ]
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

“Her taşıma, gelişim yolunda bir adımdır” ilkesiyle hareket eden Niğde Öncü Sevinç Nakliyat, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet standartlarını her geçen gün artırmaktadır. Müşterilerinden aldığı geri bildirimleri en etkin şekilde değerlendirmeye tabi tutan Niğde Öncü Sevinç Nakliyat, bu bildirimler doğrultusunda iş süreçlerini güncellemekte, hizmet kalitesini ve standartlarını her gün daha iyiye taşımaktadır. Çalışmalarında müşterilerinin gelişen teknolojiye paralel olarak öne çıkan taleplerini saptamayı ve bu talepleri karşılamayı ilke edinen Niğde Öncü Sevinç Nakliyat, müşterilerine hizmet sunumu ile ilgili bütün süreçlerde sürekli ve sistemli bir iyileştirme çabası içindedir. Uzun soluklu iş ilişkileri kurmanın, yeni müşteri kazanmak kadar önemli olduğu ilkesi, Niğde Öncü Sevinç Nakliyatın müşteri memnuniyeti konusundaki temel ilkesidir.

 

Şehir İçi Nakliyat 

Şehirleşme oranının artması ve kentsel dönüşümün devam ediyor olması taşınma oranını arttırmaktadır. Özellikle şehir içi nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Evler gibi ofis ve büro gibi iş yerlerinin de şehir içinde taşınması gerektiğinde bu konuda uzman ekibimiz ile hizmet vermekte eşyaların hasar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Taşınma olayının en kısa sürede sonuçlanması için geniş bir ekip ile hizmet vermekteyiz.

Pek çok firma ürettikleri malların nakliyesinin yapılması için nakliyat firmalarından hizmet almaktadır. Bizler de kurumsal nakliyat yapmaya uygun araç filomuz ile mallarınızı ülkenin her noktasına en kısa sürede taşıyor ve bir gecikme yaşanmasına izin vermiyoruz.

4 Adet Yorum Var, Niğde Öncü Sevinç Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Niğde Öncü Sevinç Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar Niğde Öncü sevinç Nakliyat firmanız ile söylenen saatte , titiz ve temiz iş yaparak ilk ev taşıma deneyimimde sorunsuz ev taşıyan Öncü Sevinç Nakliyat firmanıza teşekkür ederim. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İyi Çalışmalar.


Niğde Öncü Sevinç Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar öncelikle Niğde Öncü Sevinç Nakliyat firmanız ile taşındım ve Çok memnun kaldım. Çok sıkıntılı bir eve taşındım, taşınırken ben gerildim ama firma çalışanları beni rahatlattı. Çalışanlar güler yüzlü ve çözüm odaklıydı. Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Niğde Öncü Sevinç Nakliyat   06-08-2019

gün geçtikçe üzerilerine kattıkları tecrübe ile biz müşterilerini memnun etmeye devam ediyorlar biz onlardan bu sektördeki şirketler arasında en iyi olmalarını isterken onlar daha da iyi olmaya meyilliler ve en iyi olma peşinde hiç bir zaman vazgeçmeden devam ediyorlar onlar en iyi olmayı hakediyor


Niğde Öncü Sevinç Nakliyat   09-11-2019

Berbat ötesi bir firma sakın yanaşmayın. 2019 Kasım ayında taşındım bunlar kadar amatör görmedim. Hemen hemen bütün eşyalarım da zarar mevcut. Beyaz eşyalar ezildi çizildi, yatak odası takımını kuramadılar. Ayrıca kendi elemanları yok sarı çizmeli Mehmet Ağayla iş yapıyorlar. Ne mobilyacı var ne personel. Bulduğu bir iki adamla iş yapıyor. Çok acemiler.


ankara nakliyat