ofis taşıma
Nilüfer Evden Eve Nakliyat
Şehir Bursa
Yetkili
Telefon

0 224 249 66 66

0 224 249 66 66

Adres Karaman Mh. Gürbüzler Cd. No:40/A Nilüfer, Bursa 16130 Türkiye
Email nilufer@niluferevdeneve.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nilüfer Nakliyat Yük Asansörlü Taşımacılık firmamız 1999 yılında bursa da siz değerli müşterilerimize Bursa evden eve taşımacılık hizmeti vermeye başlamıştır. Bursa Evden eve nakliyat sektöründe 15.yılımızda bugüne kadar bizlere güvenen bizi tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Bundan sonrada aynı hizmet anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz. Nilüfer evden eve taşımacılık; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her zaman kendini yenilemekte ve bu yönde yatırımlar yapmaktadır.

Bursa Nilüfer Evden Eve Nakliyat – Şehiriçi ve Şehirler Arası Taşımacılık

Yeni yapılan iş merkezleri genellikle çok sayıda ofisi içerisinde barındırabilmek için yüksek katlı yapılmaktadır. Yüksek katlı yapılan bu iş merkezlerinin şartlarının oldukça iyi olması ve birçok önemli noktaya yakın olması kurumların bu merkezlere taşınmasına sebep olmaktadır.  Ancak bu merkezlere taşınırken kurumların asansörlü nakliyat hizmeti alması gerekmektedir. Şirketimizin kurumsal nakliyat sırasında asansör kullanan firmaların arasında yer almaktadır. Kullandığımız asansörlerin kalitesi dünya standartlarının üzerindedir.  Bunun dışında bu asansörler kurumsal nakliyat işlemlerine başlanmadan önce kontrollerden geçirilmektedir. Bu kontroller sonrasında cihazın güvenli olduğu tespit edildiğinde nakliyat işlemlerine başlanılmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde eşyaların nakledilmesini sağlayan asansörler pek çok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir.

3 Adet Yorum Var, Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Nilüfer Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Öncelikle eşyalarıma özel paketleme ve ambalajlama işlemi uyguladıkları için nakliyat sonunda eşyalarımda hiç bir hasar yoktu. Personelleri çok dikkatli bir şekilde hizmet verdiler. Personellerine ve bana özel imkan sunan firma sahibine teşekkür ediyorum. Sizlerde nakliyat firması arıyorsanız hiç düşünmeden Nilüfer Evden Eve Nakliyat ile iletişimi geçin.


Nilüfer Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Öncelikle Nilüfer Evden Eve Nakliyat sahibi sunan firmayı teşekkür ederim. Eşyalarım kırılacak çizilecek diye çok korkuyordum. Ancak kırılacak dökülecek hiçbir şey olmadığını bana çalışma şekilleriyle de gösterdi. İşinin ehli çalışanlarıyla benim bu endişemi ortadan kaldırdı. Uygun fiyata en güzel hizmeti aldım. Teşekkürler olsun size. Tahmin ediyorum ki ben bir kere daha taşınmam ancak evini taşıtacak olan herkese de firma konusunda referans olabilirim. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilir ve taşınmasını da sağlayabilirsiniz.


Nilüfer Evden Eve Nakliyat   10-07-2019

Bursa'dan yola çıkıp, Trabzon'a uzun bir mesafe de bile eşyalarıma tek bir zarar gelmeden eşyalarımı taşıdılar. Memuriyet görevimin tayini sebebiyle gitmiş olduğum Trabzon'a varıldığında yağmur yağıyordu fakat paketleme hizmetleri sayesinde eşyalarım hiçbir zarar görmedi. Teşekkürler tüm ekibinize.


ankara nakliyat